Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen volt amikor elvesztetté...

Milyen volt amikor elvesztettétek a szüzességeteket? Fájt nagyon? Mit éreztetek? Vérzett nagyon? Esetleg valaki érezte mintha valami megrepedt volna?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és szűz, kíváncsi vagyok miket éreztetek, mert eddig csak pettingeltünk barátommal, de le is szeretnék feküdni.

2013. máj. 1. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi baj. F :D
2013. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez csaj függő... kinek hogy fáj?! Valakinek nagyon, de nekem szinte semennyire. Nem is vérzett nagyon, csak épp hogy. Ez utolsó kérdés meg hülyeség (meg ne haragudj)
2013. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi:D De miközbe pettingeltünk barátommal éreztem egy ilyet...Mintha valami feszült volna,vagy repedt volna.Átszakadhatott azon gondolkoztam,de kétlem...Meg mivel nem volt aktus ezért még szűz vagyok:D
2013. máj. 1. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt, és nagyon vérzett :/ viszont a fájdalom viszonylag hamar elmúlt, bár utána nem tudtuk folytatni, szóval épp csak átszakított... másnap viszont rendben ment minden annak ellenére hogy még egy kicsit szűk voltam ;-)
2013. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az elsőnél ne számíts semmi jóra,az ujjazástól nem valószínű,hogy átszakadt,nem lesz kellemes,és lehet fogsz vérezni,dehát ezen egyszer mindenkinek túl kell esnie....:)
2013. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagy és még szűz vagy? Atya világ.
2013. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég dicséretes manapság..

Az én barátom mikor összejöttünk 20 volt...ő is szűz..:)

2013. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elsőtől ne várj túl sokat de utána..... huhúúú :) Egy kis vérzés előfordulhat de a lényeg, hogy a szűzhártya szakadjon át.
2013. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azzal ha valaki 20 évesen szüz? Abból látszik hogy nem ment ágyba füvel fával.
2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os.Hidd el én nem szégyellem hogy 20 évesen szűz vagyok.Sőt.Büszke vagyok,hogy egy olyan fiúnak adhatom oda magam aki szeret,és nem vagyok lüke 13-14 éves.Mert szerelemmel fogom megtenni.Felnőttként.Úgy hogy közbe élvezem és tisztel,és nem bánom meg.
2013. máj. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!