Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első együttlét. Nagyon fáj...

Az első együttlét. Nagyon fáj neki az első, és már sokadjára próbáltuk, de végül hagytuk. Mit csináljak, ha nektek ez lenne ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Először is, a sértő megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi, tudom ha valaki akarna tudna olyat írni..


16 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, mindketten 18 évesek múltunk. Többször próbáltuk már, és mindkettőnknek ez lenne az első.

Mikor odajutunk, mondja várjunk, mert neki nagyon fáj, de ő nagyon rosszul érzi ezután magát, hogy nem tudja nekem ezt megadni, pedig nagyon szeretné, és azért is mert szeretjük egymást. Mondom neki, hogy engem nem zavar, mert a kedvéért tudnék sokáig várni, de akkor is látom hogy zavarja, hogy végül mégse.

Szoros kapcsolatunk van, és bizalmilag is. Együtt alszunk és petting is megy, és fürdünk együtt is sokszor.

Mikor együtt vagyunk felizgatom eléggé, nedves, de aztán mégis fáj neki annyira, hogy végül hagyjuk..

Mit csinálnátok, mit gondoltok erről?



2013. máj. 3. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
sok mindent csinálnék, egyet kivéve: nem írnék a gyakorira a magánügyemmel.
2013. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel nem segítettél.. Én se jókedvemből írtam ez ügyben, elhiheted.
2013. máj. 3. 22:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Petting közben az ujjaidat be tudod dugni neki úgy, hogy ne fájjon?
2013. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, mikor már nagyon nedves és úgy próbálom, akkor is mondja, hogy úgy ne, mert fáj nagyon neki.
2013. máj. 3. 22:54
 5/19 anonim válasza:
Próbáljátok más pózban a behatolást, vagy használjatok síkosítót. De az is lehet, hogy a párod lelkileg nincs még ott toppon, fél, feszeng. Ezáltal a hüvelye görcsösen összehúzódik. Igyatok előtte egy pohárka pezsgőt, oldhatja a benne rejlő feszültséget.
2013. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor lehet vaginizmusban szenved. Magának be tudja dugni?
2013. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
pff pontosan ez a helyzet velem is o.O
2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek extra vastag a szűzhártyája, érdemes lenne felkeresni egy nőgyógyászt, aki bemetszené, vagy nem tudom, hogy nevezik ezt, mindenesetre megkönnyítené a dolgot. A szüzességét már elveszítette.

De ezután is érdemes lenne szép finoman haladni, mert lehet a rossz emlékek miatt, utána is fájni fog neki. Tehát nőgyógyász, aztán csak finoman :)

2013. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, szokta mondani, hogy túl feszült, de nem tudja megakadályozni, hogy ne legyen az. Mondta, hogy mikor még nem veszem fel a gumit, még elvan lazulva, nyugodt, de mikor felveszem, akkor már egyből feszült lesz.

A pezsgőt majd mondom neki, nem szereti az alkoholt, de van pezsgő amit szeret mégis. :) Próbáltunk már úgy is, hogy párnát rakni oda, és emiatt a feneke fentebb van mint szokott, de ez se segített.

2013. máj. 3. 23:02
 10/19 anonim ***** válasza:
hát egyrészt a hüvely nem tágul magától, így az elején kellemetlen lesz... első körben tényleg az ujjazással érdemes kezdni, nagyon hosszú előjátékkal, hogy tényleg ellazuljon...
2013. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!