Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerinetetek égő ha...

Lányok! Szerinetetek égő ha valaki 16 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Mert mikor kérdezték tőlem h szűz vagyok e még és kérdezték h mennyi idős vagyok és nevettek:S:S:S (16F
2009. szept. 28. 17:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Jó ostoba lehet aki kiröhögött. Nincs semmi gond azzal hogy 16 évesen szűz vagy, és nem dugsz meg divatból minden jöttment csajt.
2009. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

egyeltalán nem égő...

nemtom milyen haverjaid vannak h. kiröhögnek... valszeg suttyók v. ringyók/himringyók...

16/f

2009. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gáz. Miért lenne az ?! Az ilyen 'hiperszuper intelligens' emberekkel meg nem kell foglalkozni.


16/L

2009. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
97%

szia!

figyelj nekem volt egy nagymenö pasim!

és tudod mit mondott?

hogy a legjobban azokat tiszteli akik még 15-16 évesen szüzek nem adják oda magukat 1-2héten belül

2009. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%
és énis igy vagyok a pasikkal is
2009. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
és azok akik hamar elvesztik szerintem csak nagyzolásbol ccsinálják
2009. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, van aki elveszti korábban valaki később, ez egyátalán nem hátrány! Amúgy meg senkinek semmi köze! Ne áruld el nekik, ha nem akarod!
2009. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

NEEEEM égő!

Nekem 16 évesen barátom sem volt.

Sz.rd le az ilyen "kultúrembereket".

Ne legyen a szex a legfontosabb..Ismerkedj,csókolózz,járjatok sétálni,moziba és majd eljön annak az ideje,amikor már nem leszel szűz :-D

2009. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Igaz, fiú vagyok, de ettől még nekem is lehet véleményem. 19 éves múltam, idestova fél éve és még mindig szűz vagyok. Engem valóban nem cikiztek érte, de ha valaki megtenné, kiröhögném és továbbállnék. Ha valaki ettől lesz menő, akkor az a társaság ahol "tisztelik" olyan is...
2009. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Ha meghalgatsz egy férfi véleményt is akkor ne hallgass rájuk, senkinek semmi köze hozzá ha meg röhögnek vállald fel és vágj vissza pl kérdezd meg h ,,na és hány farkat szoptak le eddig?". Én speciel nemtartom azokat a lányokat nagyra akik már ilyen hamar elvesztették. Egyszerűen hülyeség. Pl a fiukat azzal lehet a legjobban próbára tenni h kitartanak e melletted szex nélkül is. Am meg ha kiröhögnek sose voltak barátok és nemis lesznek azok soha sem.
2009. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!