Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Elsőnél" a nemi szörzet zavar?

"Elsőnél" a nemi szörzet zavar?

Figyelt kérdés
Mikor legelőször lefeküttetek valakivel ..és nem borotválkoztatok nem zavart? .. persze énis borotválom de azért 2 nap múlv már begyullad . És igényesebb lenne előtte borotválkozni? Vagy van akit ez izgat? (17/L)

2013. máj. 5. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a rövid szőrös a nyerő.De ez is pasi függő.Kérdezd meg a barátodat.
2013. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én leborotváltam

ha az oldalon lévő válaszokat nézzük akkor a nem teljesen csupaszra szavaznak,felül maradjon egy kis csík,de ezt inkább a pároddal kéne megbeszélned,az enyém pl az szereti ha teljesen le van borotválva

2013. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy zavar. jóaz ha szőrös. szerintem sokkal izgatóbb.. sajnálom, hogy egyre kevesebb szőrös puncival lehet találkozni. :( de én a barátnőmtől kérem hogy hagyja meg.
2013. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan még nem feküdtem le senkivel, de szívesen tenném egy szőrössel :)
2013. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha lesz orál is akkor kellemesebb a fiúra nézve ha csupasz vagy

19L

2013. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik ha szőrös. Az 1. bnőmnek nagyon szőrös volt 1. alkalommal, de mondtam neki h nekem bejön, így nem is borotválta később sem. 20/F
2013. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!