Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik fáj az elsőnél, az,...

Melyik fáj az elsőnél, az, hogy nehéz berakni, és az lesz bajlós, vagy könnyen bemegy és utána fáj, az aktus közben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz berakni. Több embertől is hallottam, hogy ha már siker van, utána a jó érzés jön.


20l

2013. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a bemenetnél fájt, jobban mondva olyan csípő érzés volt. Miután benn volt, utána is éreztem ezt.
2013. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De olyan is lehet, hogyha eléggé elengedem magam, akkor nem igazán fáj, könnyen bemegy?
2013. febr. 1. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, nem azért fáj. Kenjen rá vazelint, vagy valami hasonlót, akkor nem fog úgy fájni, csak neked lesz rohadt szokatlan.
2013. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Ha összekened valami sikamlós vacakkal, jól elrontod az élvezeted és csak csuszkálhatsz a latyakban...Ha fáj az a jó,abban mértékben még az is az élvezet része tud lenni.Különben ha elegendő hosszú az előjáték magától is megfelelően fog siklani...
2013. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!