Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok? Elvetetnétek valaki...

Csajok? Elvetetnétek valaki mással a szüzességeteket, csak azért, mert a barátotok előtt gáz, hogy még nem voltatok előtte senkivel?

Figyelt kérdés
Kérdést kéretik komolyan venni.

2013. máj. 7. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Már nem vagyok szűz jó ideje, de soha az életben meg sem fordult ilyen a fejemben. Szerintem ez oltári nagy hülyeség...ha ennyire sem bízol a párodban, akkor miért vagy vele?

24N

2013. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, már túl vagyok ezen, de soha nem fordult meg ilyesmi a fejemben. "Már" 18 voltam, mikor elvesztettem a szerelmemmel és egy percig nem bántam meg. Vastagon lesz.rtam, hogy mások szerint ciki vagy sem. Hiszen nem másokról volt szó, hanem rólam. Pont azt tartom gáznak, ha valaki csak azért szexel valakivel, hogy túlessen a dolgon.
2013. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Elég ostoba kérdés, egyáltalán miért jönne össze valaki egy olyannal aki mellett ilyesmik megfordulnak a fejében?
2013. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Ha csaj lennék akkor nem, de szívesen segítenék olyan lánynak, aki azt írja itt, hogy igen. :-)


23F

2013. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pinkpancser ***** válasza:
100%
És a barátodnak hogyan magyaráznád meg, hogy múltkor szűz voltál, most meg nem?
2013. máj. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a kérdés is szörnyű.Pont az a jó ha csak azzal vagyok akit szeretek és főleg ha ilyenből csak egy van az életben.
2013. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok többé ezen a Földön élni.
2013. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Valkoinen perhonen ***** válasza:
100%

1. Mi értelme?

2. Aberrált agyatlan hülyéknek jut ilyesmi az eszükbe legfeljebb.


IQ mínuszba tendál...

2013. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!