Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti szerelmesek voltatok abba...

Cicus001 kérdése:

Ti szerelmesek voltatok abba a személybe akivel elveszítettétek a szüzességeteket, vagy nem? És megbántátok?

Figyelt kérdés
Mert az a helyzet, hogy mostanában elég sokszor gondolkozom, hogy talán már itt az idő 17 éves vagyok ,ámbár nincs barátom, és nem vagyok szerelmes ,de kezdem cikinek érzeni,hogy mindenkinek körülöttem megvolt az első alakalma, úgy érzem fel vagyok rá készülve,csak félek nehogy mégis rosszul sikerüljön,és megbánjam.. Szóval ha esetleg volt valaki ebben a cipőben kérem írja le nekem a ő mit tenne a helyembe .. Köszönöm .

2013. máj. 8. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, és szerelmes. Nem bántam meg, örülök, hogy neki adtam oda :) Muszájból biztosan nem feküdtem volna le senkivel...mondjuk alapból túlmisztifikált ez az egész szüzesség téma. Abba sem haltam volna bele, ha pl. 18 évesen szűz vagyok, de így jött ki a lépés. Csak azért lefeküdni, hogy túl legyél rajta...én nem sok értelmét látom, de te tudod.

24L

2013. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:)
2013. máj. 8. 13:19
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az első ha rosszul sül el, akkor az meghatározhatja a szexuális életedet. A saját példámat említeném, nekem nagy csalódás volt az első mert nem szerettem a lányt és nem is igazán ismertem, emiatt túlizgultam, nem állt fel rendesen és utána bekerültem évekig egy ördögi körbe, hogy nekem a szex nem megy. Ebből az tudott kirántani, hogy beleszerettem valakibe aki mellett el tudtam lazulni és élvezni az együttlétet. Szerintem ha csak azért akarsz lefeküdni valakivel mert cikinek érzed, hogy szűz vagy az már régen rossz. Tudom, manapság divat lett a szex és mindenki kefél mindenkivel, holott a legtöbb nem is igazán érti a szexualitás lényegét. Én azt tanácsolom, hogy várj egy olyan partnerre akinek 100%-ban át tudod adni magad. Persze ez csak az én tanácsom, nem kötelező megfogadni ám :)
2013. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez butaság, hogy "itt az ideje", meg "mindenki elveszítette már". Akkor kell, mikor úgy érzed, itt az ideje. Én nem voltam szerelmes, de igazán szerettem azt, akivel megtörtént, nem bántam meg. De nem azért tettem meg, hogy túllegyek rajta, nem más miatt, nem a barátom miatt, nem azért, hogy menőzzek vele. Belső indíttatásból, mert szerettem volna lefeküdni vele, vágytam rá és kész.

19/L

2013. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nem voltam szerelmes,nekem rossz volt,a pasi is tök tapasztalatlan volt,bár azt hazudta már volt nővel(utólag derült ki h szűz volt ) és csak azért voltam vele mert én is paráztam hogy 17 évesen még nem voltam pasival.Érzelmi és fizikai vonzalom is kell mert anélkül nem az igazi.Úgyhogy inkább várd ki ha nem akarod 1 rossz tapasztalattal kezdeni a szexuális életed.
2013. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, ez most tényleg hasznos:)
2013. máj. 8. 13:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg túlmisztifikálják. Az meg, hogy már nem leszel szűz, semmi változást nem fog hozni. (én is azt hittem, mennyivel másabb lesz, ha túl leszek rajta. frászt...)

Szóval ne siettesd, majd ha vonzódsz valakihez, akkor.

2013. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
15 evesen vesztettem el egy olyannal akit nem szerettem kb 1hete ismertem..ugy voltam vele hogy en mar nagyon akarom..megis tortent.nem banom igazabol most olyannal csinalom akit szeretek igy azert jobb de nekem semmi lelki bajom nemlett abbol hogy olyannal vesztettem el aki irant kozombos voltam:)
2013. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én szerelmes voltam az elsőbe, és szerintem csak így van értelme. Nem kell semmit siettetni.
2013. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. máj. 8. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!