Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudom mit kéne tennem mégse...

Tudom mit kéne tennem mégse teszem, miért?

Figyelt kérdés

Napi szinten masztiztam eddig, de múlt héten abbahagytam azzal a céllal, hogy megnő a motiváció a csajozásra, mert egy nulla lúzer forever alone vagyok. Elolvastam már ebben az évben elég sok pua, csajozós olvasmányt, néztem sok oktató videót. De élesben sosem próbáltam ki, pedig meggyőztek, hogy működik. Mitől van ez?:S:S Nem merem, de nemtom mitől félek:S


egy 18 éves férfi



2013. máj. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A PUA csak egy marketingfogás. Vannak benne hasznos dolgok, de ott is elmondják, hogy először magaddal kell tisztába kerülni, hogy miért is akarod te ezt, és mit akarsz? Mert ha ezt a lépést kihagyod, olyan, mint alap nélkül házat építeni. Igen csak lehetetlen küldetés.
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom mit, miért akarok. Élet más területén rendbe vagyok jól tanulok például, azt is következetesen. Valamiért a csajozás nem megy:S
2013. máj. 9. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint látod a jó tanulás önmagában semmit nem ér.

Ha mellette megfelelően szocializálódsz, akkor már elindulhatsz a siker útján. :-)

Mikor voltál el pl. utoljára sörözni a haverokkal? Ott is vannak lányok, no meg egy kevés alkoholtól oldódhatsz, könnyebben menne pl. egy egyszerű megszólítás.


Egyszerűbb, mint gondolnád! :-)


Ha gondolod, írj privátot, és ha közel vagy, elviszlek "terepre". :-D


19/F

2013. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A PUA tényleg hülyeség.Csak a külsőre kell adni azt kész
2013. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!