Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok szerintetek...

15 éves vagyok szerintetek gáz hogyha a barátom le szeretne velem feküdni és valószinüleg le fekszek vele most nyáron elégé félek mit tegyek le feküdjek vele? Vagy ne?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Vagy ne?

Kérdezd meg apukádat

2013. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem érzed azt a vágyat felé, vagy te csak azért feküdnél le vele, mert ő szeretné, akkor semmi képpen.!!

Majd ha te is érzed iránta azt a testi vágyat, akkor már készen állsz rá.:)

2013. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

tök mindegy mit mondunk ugyis szétteszed a lábad neki nem igaz?

Mert ez olyan felnöttes és ti már nagyon felnöttek vagytok... :)

2013. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amíg ezen godnolkoznod kell hogy megtegyed vagy ne, addig semmiképp ne tedd meg!
2013. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
50%
az első előtt mindenkiben van egy izgalom,de amikor már ott vagy,hogy akkor kezdjük,akkor már inkább arra fogsz koncentrálni,hogy jól csináld és mindkettőtöknek jó legyen:) Ne görcsölj rá,az a lényeg!
2013. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
en 15evesen vesztettem el olyannal akit nem szerettem te legalabb a baratoddal veszitened el ha keszen allsz hajra..amikor ott lesztek abban a helyzetben ugyis akkor valszeg megtortenik:)
2013. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
[link] nézd meg ezt és gondolkozz el
2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig. Szeretnél vele egyesülni? Szeretnéd magadban érezni? Kívánod? Ha a válaszod nem, akkor még ne, csak azért ne szexelj vele, mert mit fog szólni, hogy te még nem akarod.
2013. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
NEEEEEEEE!!!!!!!!!! Amíg a félelem legkisebb szikrája is van benned nehogy meg tedd, mert örökre elszúrod az életed!!! Egyébként is ne add ilyen könnyen magad!!!
2013. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem kérdezted már meg amúgy egyszer:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4325..


Válasz:


Csak akkor feküdj le vele, ha te is szeretnéd. Ha még várni akarsz, várj. Ha ezt nem érti meg, akkor nem is szeret igazán.

2013. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!