Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van így felfújva ez a...

Miért van így felfújva ez a szüzesség téma?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte minden 4. kérdés az GYK-n, hogy "mi lesz velem szűz vagyok?" és egyéb efféle típusú kérdések ahol az illető 20+-on szűz és kétségbe van esve. Akik írtak már ki ilyen kérdést azoktól kérdezném, hogy:

1. Mit vár el az itteni GYK válaszolóktól? Elveszik a szüzességüket online?

2.Ha szűz akkor mi van? Kit érdekel igazából?(ne vegyétek sértésnek)

3. Szűzként nem tudja elképzelni a további életét?

4. Lesz valami fizikai vagy pszichikai fogyatékossága vagy betegsége ha szűz marad?

5. Esetleg a nemszűzek iránti mérhetetlen irigysége vezérli az ujjait amikor itt kérdez?

Ne vegye senki sértésnek a kérdést, csakis szimpla érdeklődésből írtam ki!



#szűzkérdés
2013. máj. 11. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Azért , mert manapság státusz lett a pin@'ból! A mai lányok is érzik, hogy semmi emberileg értékelhetőt nem tudnak felmutatni, így szorítkoznak a szüzességükre.


Ennyi :D

2013. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Jó dolog, ha az ember ki tudja írni magából a feszültséget, mert akkor nem halmozódik fel benne. Nem mindenkinek vannak ám barátai (nekem egy sincs). Megértést nem keresek itt, mert azt úgy sem kapok. Használható tanácsot meg aztán végképp nem.


2. A szüzesség bizonyos életkor felett már defektusokat szül.


3. Akkor lehet, ha az embernek célja van vele, hogy szűz akar maradni. Én nem akarok az maradni, sőt, el akarom veszteni minél előbb, de a külsőm miatt erre esélytelen vagyok. Amúgy ez akkor a legrosszabb, ha amúgy az életben minden sínen van, csak még egy randi sem jött össze soha.


4. Igen, lesz.


5. Nem irigykedem. magam miatt fáj, hogy egy lány sem tudna soha vonzódni hozzám.

2013. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindig büszkén vállaltam a szüzességem, 21 éves koromig. :) És már bánom, hogy nem vártam még tovább. :)


Ez nem kor kérdése kéne hogy legyen, nem is társadalmi elvárásból kéne "letudni"... hanem szerelemből és érettségből.


De azt gyanítom az ilyen kérdéseket kiírók is pontosan tudják ezt. De próbálják a "társadalomra" fogni azt a belső késztetést amit éreznek, hiszen így önigazolást nyernek arra, hogy nem ők a hibásak, hanem csak túl sokat várnak tőlük. Valójában viszont az ilyen embereknek nem a szüzességük a legnagyobb problémájuk, hanem hogy nem tudnak kialakítani egy érzelemgazdag kapcsolatot az ellenkező nemmel. Önbizalomhiányból vagy saját esetlenségük miatt, esetleg azért mert elhanyagolták magukat és senki sem kíváncsi rájuk.


Szóval a "mi lesz velem szűz vagyok?" valójában ezt jelenti: "mi lesz velem, engem senki sem szeret"...


de ha ezt a kérdést írnák ki, akkor vádakat kapnának, hogy biztos csúnya vagy, buta, kövér, antiszociális... stb.


De a szűz szó mást vált ki az emberekből... és igen bizonyára kapnak ajánlatokat, ahogy az 1-es pontban írod. És ebből remélnek valamiféle érzelmi kapcsolatot kibontakozni.


Szerintem. :) de mint mondottam én mindig büszkén vállaltam, mivel én választottam a szüzességet és emellett megkaptam a vágyott érzelmi kapcsolatokat. :)

2013. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 78%os hogyhogy még mindig 78on áll, csak én pontozom le mindíg? :D (most nem) (most tényleg nem) (kivételesen a kérdésre válaszolt) :)


1. én csak szórakozni járok ide, nem írtam még ki kérdést

2. naaa, biztos nem? senkit? :(

3. nagyon sokféleképpen elképzeltem már de szűzként még nem sikerült

4 remélem hogy nem. bár ez inkább előzmény mint következmény

5. irigység ki van zárva. talán irigykednék ha nem lennék ilyen magányos, nem tudom. így csak az utóbbi tör rám néha.

2013. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem írtam még ki ilyen kérdést, de régebben bennem is egyre nagyobb feszültséget gerjesztett ez a téma hogy már senki sem volt szűz körülöttem.

Igaz hogy azóta már rég nem vagyok az, meg én úgy igazából ezzel nem is nagyon foglalkoztam mert én úgy voltam vele hogy még ezzel ráérek, meg nekem más céljaim voltak az életben. Persze a külsőm miatt is nagyon nehezen tudok csajozni, meg az önbizalmam sem volt a legjobb.

Igazából ezeket az embereket én sem nagyon tudom megérteni hogy minek irják főleg 16 évesek hogy jaj most ez gáz, de sajnos sok olyan 20-25 év közötti írja ezeket ki akiket már zavarja. Valamilyen szinten érthető főleg a társadalmunkban hogy szinte az emberek nagy része már 15 évesen sőt már egyre gyakoribb hogy 13 évesen is él nemi életet és szerintem sokakat ez zavarja. A lányok többsége a bunkó agyképűekre bukik és a sok jófiú meg szintén önbizalomhiánnyal küzd.

Szerencsére én bekerültem egy jó társaságba, és velük legalább ismerkedni is lehetett, rengeteg új és jobb barátra találtam és nem egy lányt ismertem meg, akik nagyon szépek és aranyosak voltak, és velük legalább lehetett normálisan is beszélgetni, és nem csak a külső meg a méret volt a lényeg.

A barátnőmet is így ismertem meg, én kövér vagyok ugyan de nem vagyok egy túl ronda így sem amit már sokan megmondtak, a barátnőm nem a külsőm miatt szeretett belém.

Most elnézést hogy ilyen hosszan írtam de ezzel mondjuk az a célom hogy azok akik ezt olvassák és szüzek vagy azt hiszik hogy minden reménytelen, akár túlsúlyuk miatt, vagy akár csúnyák, vagy éppen nagyon bénák, azoknak szól ez hogy ne keseredjenek el, mert mindenkinek előbb vagy utóbb lesz párja. Ha megismer valakit akkor persze azért tenni is kell ám.

2013. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 XCI válasza:
Ahogy megfigyeltem, két csoport van: az egyik az ajánlatokat várja, általában burkoltan úgy teszik fel a kérdést, hogy közben lobogtatják a papírt "itt vagyok, mi lesz már?" felirattal. A másik a nőgyűlölők csoportja, aki csak mocskolódni szeretne és ehhez keres virtuális játszópajtikat. Az első és második csoportban egy közös van: az egyik még nem ért arra a szintre, mint a másik, de ha így halad, akkor fog. Sokan előítéletesek itt a fórumon és az életben is. Ha valaki szűz, megbélyegzik, hogy béna is, ami nem biztos, hogy jogos. Ebből előbb-utóbb annyit kapnak, hogy lelkileg megroppannak a teher alatt, betegek lesznek. A betegség átcsap lázadásba, a lázadás csendes terrorba, majd utána egyszer lenyugszanak. Valamikor.
2013. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha valakit érdekel a szex és ki szeretné próbálni?
2013. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért írogatnak, mert lelkileg nem könnyű elkönyvelni, hogy egy nyomorék vagy, és hogy képtelen vagy arra, amire a nálad 10 évvel fiatalabbak simán képesek. Szar érzés az utcán tiniket látni, akik már több nővel voltak, mint én egész életemben fogok...
2013. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha valaki szűz nem jelenti azt, hogy béna... Okoztam egy kisebb meglepetést az elsőnél. :D
2013. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NEm olvastam vissza ,de leírom a véléményem. Mert rajság ma nem szűznek lenni. Akkor vagy menő, ha már ezt a szart elvesztetted. Akkor vagy isten, ha minél több ellenkező neműnek kellettél, és jó sokat dugtál, jó sok tapasztalatod is van benne. Ha nem vagy ez, akkor kiközösített, lenézett vagy a többség által. Mert az emberek többségét mint a patkányokat , az öszötneik hajtják. Az emberben meg a túlélési ösztön mellett a szaporodni mint a vírús! ösztön teng leginkább túl. Imádnak ezek a ganék ebben kéjelegni.

Ha nem vagy egy közülük, ha neked nem szexcentrikus a létezésed, akkor nem vagy egy közülük, és nem vagy hozzájuk való! Szarnak rád.

Nyilván ha valaki egy közösségben van, akkor vagy felzárkózik, vagy eltaposság. Mindig is ez volt a rajszellem. Ez már annakidején az én középiskolás időszakomban is így volt. A sok kis sulis majom meg fosnak, hogy lemaradnak, mit szólnak majd hozzá, mi lesz a közvélemény róluk. MErt bizony a közvélemény nagyon meghatározó, nagyon fontos a megítélés. Ezt érzik, sejtik, rettegik!

2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!