Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire gáz ez a szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ez a szüzesség téma? Én hazudtam és sz*rul érzem magam

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,elsős középiskolás.Már általánosban is az volt a téma,hogy ki szűz,ki nem,de akkor még nem is érdekelt,viszont szeptemberben lettem közép iskolás és az osztályba 18 csaj közül 13 már nem szűz...én pedig a szüzek közé tartozok,és első héten az volt a téma,hogy ki az és ki nem.. engem pedig ki röhögtek,hogy még az vagyok.. erre behazudtam,hogy elvesztettem barátommal és azóta persze én is menő vagyok :( de rosszul érzem magam,mit tegyek? 15/L
2011. nov. 30. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
ásd el magad, pfuj, undorító behodoló....
2011. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a sok hülye osztálytársaddal. Ez a mai fiatalság, csak erről tudnak beszélni és aki még szűz azt cikizik.


A hazugságról meg csak annyit, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod. Csak elkerülted a cikis helyzeteket. "Megvédted" magad. Ez egy kegyes hazugság volt , no para:)


Majd akkor veszítsd el és azzal, amikor tényleg úgy érzed, hogy eljött az ideje.

2011. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
második válaszoló:köszönöm,hogy nem szidtál le:) én úgy szeretném,ha az igazival történne meg,de amióta hazudta azóta le szálltak rólam..
2011. nov. 30. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy hazudtál, nagyon megbélyegezhetik az embereket emiatt a baromság miatt, gondolj bele, most azért gondolják, hogy érettek, "menők", mert megtették a világ legegyszerűbb dolgát ? Ugyan már. Sokkal nagyobb önkontroll kell hozzá, hogy megtartsd, és várj 1 srácra aki szeret, és majd vele elveszíted.


Ne érezd magad szarul emiatt, nem kell felvállalnod, hogy szűz vagy, úgysem tudod nekik megmagyarázni, hogy igazából te vagy a normális, mert bár ezt egy felnőtt egyértelműen látja, de nekik még beszűkült a világképük (lehet az is marad), és csak azért hiszik, hogy ők menők, mert egyszerűen többen vannak ugyanazon a véleményen.

2011. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok


Teljesen jól gondolkozol. És a lényeg tényleg az, hogy leszálltak rólad, ezt pedig a legjobb módon oldottad meg.


De azért ne legyél hazudozó :)

2011. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok :)
2011. nov. 30. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

18-ból 13 szánalmas rib@nc!


nem nagy dicsőség szétteni a lábukat egy idősebb f@szinak


erre olyan büszkék?!


szánalamsak, ilyen rib@ncokkal nem is járnék, csak megdugni kell őket aztán dobni a fenébe

2011. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én 27 éves srác vagyok, és örülök, hogy hazudtál. :) én is hazudtam volna a helyedben, ne érezd magad rosszul emiatt. Viszont azt tanácsolom, kerüld el azokat, akik emiatt kinevettek, felszínesek és hülyék. Viszont.... azokkal igazán barátkozz, akik bátran merték vállalni!
2011. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt is fogom csinálni! :) kerülöm őket,ők olyanok..
2011. nov. 30. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!