Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves lány vagyok, és még...

20 éves lány vagyok, és még szűz. Nem hiányzik se a szex, se egy barát. Nem is volt még, csak 2, de nem bírtam csak 3 hétig. Bulikban flörtölgetek, de semmi több. Mi van velem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 20:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
szeretsz egyedül lenni... ennyi
2009. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Semmi gond nincs veled. Miért lenne? Mert nem akarod lekötni magad és elkötelezni? Na és akkor mi van? Semmi. Ha eljön az a pasi, aki minden szempontból megfelelő lesz neked, akkor ki fogod bírni vele akár évekig is. Ne aggódj ettől még nem leszel kevesebb, mint egy olyan, aki 20 éves korára már nem szűz.


21/L

2009. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
valószínűleg a neveltetés az ok. hogyan neveltek a szüleid? de az is lehet hogy a hormonjaiddal nincs rendben valami, én felkeresnék egy orvost, már nem azért hogy csináljon belőled szexrabszolgát hanem az egészséged miatt, lehet hogy alacsony az ösztrogénszinted.
2009. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
nem hiszem el h nem vágysz szerelemre..., az h szüzen nem hiányzik a szex az érthető, főleg h csaj vagy. De szerelemre mindenki vágyik:)
2009. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Semmi különös nincs veled,teljesen normális.

Mert minden nőnek más korban jön meg a szexre és a férfire való vágy.

Van olyan ismerős lány aki 21 éves egyetemista és még mindig szűz és nem volt kapcsa férfival(pedig nagyon szép).

És van olyan ismerősöm is aki 14 éves de már volt 13 "pasija" és 12 éves korában dugták először.


Szóval nőtől függ hogy ki-mikor kezd rá,és ez természetes.


Felesleges elkezdeni a szexuális életet ha még nem igényled.Ha majd igényed lesz rá,kezd el.

2009. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Én 24 éves koromig szűz voltam. A 2. szerelmemhez mentem férjhez 26 éves koromban. Már 2 éves házasok vagyunk:) Nem érzem hogy bármiről is lemaradtam volna:))))
2009. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi az üziket! :)

Nem vágyom a szerelemre se, mert van helyette más (sport, suli), ami leköt. Az igaz mondjuk, hogy néha jó lenne odabújni valakihez. De ennyi.

Az egyik órán sűrűn téma a szex, én pedig mindig lapítok, nem akarom, hogy kiderüljön, hogy még nem voltam pasival. :S

Olyan gáz szerintem, hogy manapság az a "menő", ha 15 évesen már a "10." pasival csinálja az ember. :S

2009. szept. 30. 20:45
 8/28 anonim válasza:
89%

nálam is ez -.-" anti- és aszexuális vok. én jólérzem magam sex nélkül is. nem is vágyom rá és nem is érdekel. hazudj egy jót, mert az embereknél néha jó nem őszintének lenni..ha igy boldog vagy, ezen ne rágd magad

L/17

2009. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Hmm. Nem baj.


Én is szűz 22 éves főiskolás és Én vágyom a szexre,a szerelemre, de a szex és a szerelem nem vágyik rám.:((

22/F

2009. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg boríts hamut a fejedre és menj el Teréz nővérnek!
2009. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!