Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy lány barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány barát féltékeny a csajomra?

Figyelt kérdés
Szóval egy lánnyal elvileg barátok vagyunk, de gyakorlatilag ő belém van esve. Ez még egy dolog, de nagyon féltékeny a csajomra, nem is ismeri de már utálja. Ha vagy 5en 6an megyünk valamerre, és ott van a csajom is, ő direkt nem jön. Ha szóba jön, meg egyől durcás lesz.. Ezt valahol megértem, de én most ezzel tudok valamit kezdeni? Tudja hogy szeretem a csajom szóval nincs esélye, de működhet így a barátságunk? Vagy csak simán hagyjam figyelmen kívül??
2011. nov. 1. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
igazából nincsen fiú-lány barátság.
2011. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ha meg nem érti meg, akkor mutasd be neki a barátnődet, vagy szervezz közös programot úgy, hogy ő ne tudjon róla, hogy ő is ott lesz. Lényeg, hogy legyen esélye megismerni és beszélgetni vele.
2011. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első: akkor nekem (fiú vagyok) miért van több lánybarátom is, akikbe se én nem esetem bele, sem ők belém, csak egyszerűen jól megértjük egymást, hasonlóan gondolkodunk, és bármit meg tudunk beszélni?
2011. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem elég sok lány barátom van akikkel semmi sincs köztünk, csak ő pont nem ilyen :)

Barátnőjénél rákérdeztem a dologra, de annyit mondott, hogy direkt nem akar összebarátkozni a csajjal..

2011. nov. 1. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod ezzel bármit is kezdeni.

De ha minden áron nagyon akarsz, akkor szépen megmondod a kedves lénybarátodnak hogy nevetséges amit csinál és hogy az embernek tudnia kell kezelni az ilyen dolgokat magában, neked ő csak barát nem véletlen mással jársz, ennyi.

2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem valami lovagias a szerelmed ellenségével barátkozni.
2011. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!