Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lánynak a szüzesség elveszté...

A lánynak a szüzesség elvesztésekor az fáj, ha a szűzhártya elszakad vagy maga a tágulás? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Lehet érezni, ha a szűzhártya elszakad?


CSAK normális válaszokat várok! Aki elhülyéskedi a dolgot a "szellemes" poénjaival azt szóra sem méltatom csak lepontozom..



2013. máj. 13. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A tágulás nem fáj, maximum az, ha akkor próbálsz behatolni, mikor még nem nedvesedett be, azaz nem izgattad fel. Szűz lányok esetében előfordulhat, hogy ez nehezebben megy, szóval síkosítót érdemes lehet bekészíteni.


A szűzhártya elszakadása meg attól függ. Valakinek meg sincs (ugye sport, egyéb életviteli hatások), valakinek olyan keskeny, hogy gyakorlatilag észre se veszi a szakadást és csak a vérzésből tudja, hogy "nah... megtörtént" és van akinek tud mocskosul fájni. Változó.

2013. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

én semmit nem éreztem elsőre. később másik barátommal (nagyobb pénisze van) fájt pár alkalommal, de aztán megszoktam a méretét, úgymond... (=

ne félj, nem rossz annyira, sőt, én szeretem az érzést, ahogy szétfeszít (=

2013. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
16%
Úgy beteszem, hogy szétszakad! :D
2013. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. máj. 13. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ezt lehet érezni női szemszögből:

Feszít, nagyon feszít, "lehetetlen, hogy ez ide befér", majd átszakad, akkor még fáj kicsit, utána már semmi gond.

Ez a nagyátlag. Van emellett olyan, aki szinte észre se veszi, meg olyan is akinek elsőre nem tudják betenni, vagy bemegy kicsit, de nem szakad át, csak majd másodszorra.


A tágulás meg nem scak elsőre lehet rossz. Ha a scaj nincs felizgatva és esetleg még nagyobb is a pasi, később is tud fájni...

2013. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átszakadást nem éreztem, de a tágulást igen. Teljes behatolás inkább csak a harmadik alkalomra sikerült nálunk. Az izgalommal semmi gond nem volt. De, ha fáj, akkor a hüvely amúgy is összeszűkül, tehát még rosszabb a dolog. Sokan a gyors, erőteljes szűzhártya átszakításra esküsznek, csak a dolog ott hibádzik, hogy egy ilyen műveletnél a szűk hüvelyen "csodálatos" sérüléseket lehet okozni, a fájdalom mértékéről nem is beszélve.
2013. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem, mikor szakadt, kérdés, volt-e egyáltalán, mert vérzés sem volt.

Fájni viszont fájt, az első három tartósabb (fél év, másfél év, négy év) partneremmel minden alkalommal - talán szűk voltam?. A negyedikkel viszont első perctől jó, és általában minden szeretkezés vége hatalmas orgazmus. Sose fogom megérteni.

2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakinek fáj valakineknem. Függ attól,h mennyire van felizgulva ellazúlva. Ha rágörcsöl annak nem lesz jó vége. Jah és NEM TÖRVÉNYSZERŰ,az ha a lány elveszti a szűzességét akkor vérzik. Én nem rég 2honapja vesztettem el,fájt,DE NEM véreztem. 19/Lány.
2013. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!