Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban meg szokás beszélni, hogy előtte kinek hány szexpartnere volt, hány egyéjszakás, mivel védekezett, stb?

Figyelt kérdés
Nem tudom más hogy van vele, de engem pl. baromira nem érdekel, hogy egy lány előttem hány fiúval feküdt le. Inkább élek tudatlanságban, minthogy utána csalódjak benne.
2012. jan. 8. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM! A múlt az az én múltam. Nem a MI Múltunk.
2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom. Ha pl. azt mondaná, hogy volt két komoly kapcsolata, persze hogy nem zavarna és örülnék is, de mi van ha azt mondja, hogy volt mellette 8 egyéjszakás is, ami persze semmit nem jelentett neki. Én nem tudnék utána ugyanúgy ránézni...
2012. jan. 8. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig még az ismerkedékor ilyen kérdések felmerülhetnek ;)
2012. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell mindent egymás orrára kötni ami a múltban történt. Megkíméli a másikat.
2012. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont ezt kérdezem, hogy mi van akkor ha én ezzel a témával nem akarok foglalkozni? Vagy mindenki ezzel kezdi az ismerkedést, hogy az ilyen intim dolgait kibeszéli?
2012. jan. 8. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én páromnak nem "csak" 8 egyéjszakás kalandja volt. Több mint 1 évig így élt, hogy csak egy éjszakára kellettek neki a lányok, egy nagyobb csalódás után. Én nem nézek rá máshogy, én ennek csak az "előnyeit" élvezem (tapasztaltabb). Persze az sem zavarna ha szűz lett volna mikor találkozunk. Persze ő nem felvágva mesélte el, én kérdeztem rá, mindent megbeszélünk. Ha nem akarta volna elmondani, akkor hazudhatott volna, de ő lezárta, tehát nekem sincsen gondom ezzel. :)
2012. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem viszont érdekel, ugyanis én nem "csak" egy barátnőt keresek, aki olyan, amilyen, hanem A Barátnőt, aki majd lesz A Feleség, meg A Társ, mindezt csupa nagybetűvel, és hát nagyon nem mindegy, ki lesz ez. A múltbeli tettei a személyiségét tükrözik, hozzá tartozik, abból is jobban ismerem. Meg lehet nézni, hogy mennyire tanult a múltbeli hibáiból, mennyire érett, vagy pedig számítsak-e arra, hogy újból el fogja követni. Éretlen lány viszont nem kell.
2012. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
A no ugy is hazudni fog.
2012. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez olyan dolog, aminél nem kell a közepébe vágni a dolgoknak. Előbb meg kell ismerni a másikat. És ha már megismerted, megszeretted, akkor nem kaphatsz olyan választ, ami kiábrándítana. Mert ha kiábrándító választ kapsz, akkor teljesen félreismerted az illetőt és akkor nem is lehet szerelemről beszélni, mert nem a valós énjébe szerettél bele.

Egyébként sztem ez olyasmi, amit nem köt az ember mindenki orrára. Én pl még szűz vagyok. De ha az ismerőseim a kapcsolataimról, pasikról kérdeznek, akkor azt szoktam mondani, hogy nem volt még komoly kapcsolatom. Ezzel nem is hazudok, de válaszoltam is, és nem is adtam magam ki teljesen. Ha valaki annyira közel áll hozzám és rákérdez, akkor őszinte vagyok persze, de nem ezzel indítok.

2012. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy gondolom, hogy abban az esetben igenis megosztom a másikkal a múltamat is, ha igazán szeretem és tudom, hogy ez több lesz mint valami pár hónapos együtt lötyögés. Mivel a múltam hozzám tartozik, azt is vállalnom kell. Na persze nem az első randin...
2012. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!