Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan éreztétek emiatt...

Hogyan éreztétek emiatt magatokat, nem zavart kicsit sem, nem bántott titeket?

Figyelt kérdés

Férfiaktól és nőktől is kérdezem, de elsősorban férfiaktól.


Az érdekelne, hogy mikor még szüzek voltatok, és találkoztatok az első lánnyal/fiúval akivel lefeküdtetek (magyarul elvette a szüzességeteket) és fontos, hogy aztán bele is szerettetek, párkapcsolat lett belőle, szóval ennél a személynél nem éreztetek kicsi féltékenységet, vagy rossz érzést, vagy nem bántott benneteket kicsit lelkileg az a gondolat, hogy ti szüzek/érintetlenek voltatok, és csak őt engedtétek az ágyatokba / testetek-be/-re és ő ezzel szemben már valaki másnak adta a szüzességét, ami egy érték valahol, nem is testi de érzelmi értelemben, főleg ha egy nőről van szó.

Szóval férfiak válaszánál az érdekel, hogy nem okozott nektek egy kis lelki fájdalmat hogy már valakinek odaadta magát a barátnőtök, és engedte valaki másnak nem nektek, nektek aki őrülten imádjátok őt, hogy ti vegyétek el a szüzességét, ti legyetek az elsők stb.


Persze most jöhet az a válasz, hogy ez butaság, mert honnan tudhatta volna mikor még nem ismert, hogy te leszel neki a tökéletes és nem az akinek korábban odaadta magát, de mégis, milyen érzés volt ez nektek, gondolkodtatok ilyesmin, zavart kicsit is ez titeket?


Mondjátok el ti hogy éltétek/élitek meg ezt!


----


Nem és kor is jöhet! Köszönöm!!



2013. máj. 18. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Persze szó se róla szívesen összejönnék egy szűz lánnyal egyszer. De azért az már túlzás, hogy a korábbi partnerekre legyen valaki féltékeny
2013. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire szexre került a sor, addigra általában már ismertük egymás előéletét és nem ért meglepetés. Tudomásul vettük, mert ez a normális.



24/F

2013. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit éreznék ilyen esetben, mi egymás szüzességét "vettük el" :D
2013. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem biztos,hogy zavarna.De én nem is fekszek le senkivel.Eddig szerintem részben ezért hajtottam el,azokat,akiket megismertem.

Sokszor megkérdezem magamtól,hogy "biztos,hogy vele kellene-e".Aztán végül is még 2. randiig se jutok el egy lánnyal sem.

2013. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hanariko ***** válasza:

sztm is hülyeség előző partnerekre féltékenynek lenni. nem lehet azt csinálni, hogy mint a mesében, várunk az igazira és majd egymásnak adjuk a szüzességünk. persze ennek is megvan a maga szépsége, de nem ez kell, hogy legyen a cél. az illető sosem tudhatja hogy mikor találkozik olyannal, akivel majd hosszú távú kapcsolata lesz, így szerintem már általában az első kicsit komolyabban meg is történik az első. nem kéne, hogy ebből para legyen.

(persze ha a falu bikája/város k*rvája az illető és mindenki végig ment már rajta vagy ő végigment mindenkin, az más tészta)

2013. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!