Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy nem szakadt...

Lehetséges, hogy nem szakadt át a szűzhártya?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek és nekem is ez volt az első alkalom. Akárhányszor behatoltam, nagyon fájt neki, egyszerűen nem tudott ellazulni. Ez minden más lánynál így van szüzesség elvesztésekor?

Illetve a behatolások után megnéztem neki hogy átszakadt e (mivel kérdezte, hogy már átszakad?!), és úgy láttam hogy nem. Nem volt vérzés sem, pedig teljesen behatoltam neki. Olvastunk olyat, hogy valakinek csak 2-3x együttlét után szakad csak át. Járt már így közületek valaki?



2013. máj. 19. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és az egész procedúra nagyon sokáig tartott, nagyon feszült volt :/ Orgazmus egyikőnk részéről sem volt
2013. máj. 19. 21:43
 2/9 anonim ***** válasza:

1. egyén függő hogy kinek fáj

2. van akinek a szűzhártyája ki sem alakul

2013. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De neki ott volt (van?). Láttam
2013. máj. 19. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

te nem lehet látni a szűzhártyát xDDD

úristen :D ezen jót röhögtem

2013. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még ott van a szűzhártya, cserélj elemeket )lehetőleg Duracellt) és toljad a nyuszikát, hadd menjen:D
2013. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy ne lehetne már! :) Én is jót nevettem rajta. Kicsit tájékozódj és olvass utána a dolgoknak :)
2013. máj. 19. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:

A szűzhártyát tényleg lehet látni!


Esetleg próbáljátok meg valami extra síkosítóval (ha gumit használtok figyeljetek oda, hogy azt ne károsítsa!). Így talán kevésbé fog fájni neki.

Vigyázz, hogy a fájdalom ne társuljon a szexhez, mert ez később gondokat okozhat!

2013. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igaz hogy vkinek csak a sokadik alkalommal szakad át nekem pl harmadik alkalommal szakadt át csak akkor már nem fájt csak vérzett.
2015. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van olyan nő,akinek úgy kitagul a szuzhartyaja,hogy bármekkora penisz is simán becsuszik a huvelyebe!Van olyan is akinek vastag a szuzhartyaja,azt viszont már csak egy orvos tudja bemetszeni,vagy teljesen eltavolitani!Az legalább erzestelenitessel csinálja!Minden esetben legalább két hétig nem szabad szexelni!Annyi idő alatt gyógyul be a seb!Utána már lehet éjjel-nappal csinálni!
2023. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!