Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúknak is egy fontos esemény...

Fiúknak is egy fontos esemény a szüzességük elvesztése? A többi lent

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Összejöttem egy 17 éves fiúval! Szeretjük egymást, jól kijövünk, meg minden, de ő még szűz! Ennek nagyon örültem! :) Elterveztem magamban, hogy én fogom elvenni a szüzességét. De a fiúk is igénylik a kellemes környezetet, pl. halk kellemes zene, égő mécsesek, füstölők, illóolajok ..stb. hogy minél szebbnek éljék meg az első együttlétet? Vagy nem kell ez a sok cicoma? Főleg fiúk válaszát várom! És szolgálhattok apróbb praktikákkal is. köszönöm
2009. okt. 3. 11:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Nem kell a cicoma, jaj dehogy kell :D


Jó, hogy nem már magyar népviseletbe kellene öltözni.


Nem olyan nagy dolog fiúk oldalán, ezt biztosra mondom.


18F

2009. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
nem kell,de biztos nem fogja banni.
2009. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
nekem nagyon fontos dolog, de engem el lehet üldözni kínáig az ilyenekkel... minek zene? füstölők? áááhhh... simán egy csaj kell akit szeretek
2009. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Á dehogy,minket férfiakat a külsőség a cécó nem érdekel,elég ha magadat adod,hidd el attól lesz igazán boldog a barátod.
2009. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is hanyagold ezt. Én lány vagyok, de nekem már ez is nyálas.
2009. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
gyertyák nélkül is örök emlék lesz neki:)
2009. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:

Nem kell a cicoma, a férfi csak a nőre tud ilyenkor koncentrálni, te magad légy minél kívánatosabb! Gyertyára nincs szükség, a zene meg pláne fölös.

22/F

2009. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagy esemény, de egy fiú nem erre izgul, inkább a szép fehérneműre. a gyertyák és a füstölő azért is nem jó ötlet mert az egy általad teremtett világ, mintha te vadásznád le őt, neki az az élmény ha úgy érzi ő csábíthat el téged. az a legjobb ha ő szervezi meg a saját szüzességének elvesztését.
2009. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább magaddal foglalkozz, ne a külsőségekkel. Egyébként nekünk, fiúknak is fontos az első alkalom.
2009. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az egyértelmű válaszokat! :)))
2009. okt. 3. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!