Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon most akkor elszakadt a...

Vajon most akkor elszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

nem tornázok,balettozok. semmi sport csak néha járok futni. 1éve tampont használok,de egyszer annyira felnyomtam hogy nagyonfurcsa érzésem volt,mintha feszülne a szűzhártyám..tükörben megnéztem és nem láttam semmit:\ mostakkor elszakadhatott?:/

nem voltam ugye még fiúval. csak petting volt,de a fiú teljesen benyomta az ujjait és akkorsem volt vér,pedig 6-8centis ujjai voltak kb.bocsi hogy ide írom,de itt vagytok sokan evvel kapcsolatban:)


2013. máj. 20. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen hosszúak az ujjai... A vastagság számít. Egyébként a futástól is elszakadhat. De ez még nem jelenti, hogy nem vagy szűz. (legalábbis elméleti értelemben még az vagy.)
2013. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noi333 válasza:
szerintem nem szakadt el de érdemes elmenni nőgyógyászhoz nemcsak e-célból hanem esetleg közösülés előtt.
2013. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!