Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi ez a szöveg, hogy "diszkókb...

Mi ez a szöveg, hogy "diszkókban ingyen is lehet csajozni/szexelni"?!

Figyelt kérdés
Akik ilyet állítotok, nem gondoltok abba bele, hogy egyrészt nagyon sokan nem is járnak diszkóba, mert nem szeretnek, másrészt pedig akkor hogy a bánatba van ennyi huszonéves szűz srác, ha elvileg ilyen "pofonegyszerű" mindenki számára a megoldás? Vagy ez csak ilyen lerázós szöveg volna?

2013. máj. 21. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Azért van ennyi szűz húszonéves srác mert mind a gép előtt ül és siránkozik. Az ingyenes duma meg teljesen igaz, csak azok nem hiszik el akik nem mozdulnak ki.
2013. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már régen nem voltam diszkóban, de mikor jártam akkor csak annyi volt hogy a pasi kifigyelte melyik csaj van legjobban beállítva és már vitte is.

Valószínű azok a szűz srácok nem így szeretnék elveszíteni a szüzességük.

2013. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Vázolom a helyzetet. Vannak olyan emberek, akik elégedettek a külsejükkel, adottságaikkal, még ha nem is világszépei. Közülük sokan szeretnek szórakozóhelyekre járni, flörtölni, inni, bulizni. Egy discoban, az emberek isznak, esetleg lerészegednek, aztán táncolnak rengeteg más emberrel, ahol a fizikai kontaktus bekövetkezik, pláne ha sokan vannak. Itt kezdődik majd a szexuális izgalom, ha egy lány egy fiúhoz dörgöli a becses valagát. Aztán két esélyes a dolog, vagy nem történik semmi, vagy félrevonulnak és folytatódnak a dolgok.

20-on éves srácok közül nem mindenki jár discoba, és aki igen, az sem k*rni megy.

2013. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért, kérdező, neked az az elképzelésed, hogy a szexért fizetni kell egy férfinak? Nem is értem, miért vagy szűz...
2013. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
A diszkóban akkor csajozhatsz, lehetsz sikeres, ha jól nézel ki. Én régebben néha ellátogattam egyetemi bulikba, de ott sem jött össze semmi, mert elég rossz a külsőm.
2013. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
"Miért, kérdező, neked az az elképzelésed, hogy a szexért fizetni kell egy férfinak?" - miért, nem? Aki nem fullosankinézőjóképűizomtibi, annak szerinted hogy megy?
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Noydra ***** válasza:
Szóval helike aki nem olyan... Szóval fullosakármicsoda, az már csak k*vázhat? :D Vagy mièrt kéne fizetni..?
2013. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ő a barátnőjének is fizet, vágod? :)
2013. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noydra ***** válasza:
Ja hát... Az úgy szép lenne :D
2013. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Szóval helike aki nem olyan... Szóval fullosakármicsoda, az már csak k*vázhat?"


Vagy k.vázik, vagy fapfap. Ezek az alternatívák.

2013. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!