Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 23 évesen arra várok,...

Ciki ha 23 évesen arra várok, hogy találkozzak egy normális csajjal és ő legyen az első? 23/F

Figyelt kérdés
Oké nem járok bulizni nem volt pénzem fősulira így az ottani közösségi élet kimaradt... Most melózok és szinte mindenki idősebb úgy, hogy itt se nagyon találok senkit. És alapba mindenki tapasztaltnak néz meg az elméleti oldallal tisztában vagyok csak a gyakorlatban még nem jutottam el odáig és ez próblémás. 3X lett volna eddig lehetőségem elveszíteni amit lehet de nem jöttek be igazán a csajok. Az se segít, hogy mackós vagyok és alapba nem az a bizalomgerjesztő Justin Bieber fejem van
2013. máj. 22. 13:40
 1/9 anonim válasza:
Szerintem olvass Ady-t.
2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem ciki. Hidd el vannak huszonéves lányok, akik még szintén szüzek, nincs modell alkatuk és Selena Gomezre emlékeztető fejük.

Szóval, no para!

2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
gratulálok második válaszolónak, aki virágnyelven fejezte ki azt, hogy a kedves kérdezőnek már csak csúnyább lányok közül választhat. Ez így azért nem igaz, bár ha van egy olyan csaj aki huszonéves koráig szűz úgy, hogy nagyon szép nő tényleg 10-es, akkor azért meg kell ám dolgozni tuti nem adja könnyen magát, ha addig nem. De gondolom nem baj az ha nem szűz a lány igaz?
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3! Nem azt akartam volna kifejezni, hogy a kérdezőnek csak "gyengébb" nő juthat, hanem azt, hogy nincs egyedül ezzel a problémával.

Természetesen találhat magának tapasztalt, csinos nőt is.

2013. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak nem túl reálisak a vágyaid.

Ha eddig nem volt meg senkivel az a plusz, a szerelem, akkor szerintem veszítsd el olyannal, akit csak kívánsz, vonzódsz hozzá, mert szerelmet találni sokkal nehezebb, hidd el.

2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem zavar ha nem szűz lenne a csaj sőt bizonyos szempontból szerencsésebb lenne ha tapasztaltabb lenne bár extrém romantikus lenne egy szűz csajjal együtt elveszíteni bár erre nem sok eélyt látok a mai világban. Említettétek hogy tapasztalat híjjn csak kevésbé előnyös külsejű nőt találhatok igazából az se zavarna ha megtalálnám benne azokat a belső értékeket amik keresek. Igazából azt szeretném a legjobban ha olyan valakit találnék aki belémszeret mert még soha senki nem volt eddig aki érzelmeket táplált volna irányomban. Forditva megtörtént és egy két éves sikertelen udvarlásként került bele az életem történetébe.
2013. máj. 22. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeress, hogy szeressenek. Nem késtél le semmiről, sok fiatal van így ezzel, csak nem merik bevallani, mert manapság az nem menő.

Nem akar mindenki a szexszel kezdeni, van aki lassabban építgetne egy kapcsolatot, szépen, jó tartósra. De őket kikiáltják lúzernek, aztán vagy kapkodva beállnak a sorba, vagy azt hazudják, hogy már volt egy-két exük, vagy rémültükben szakítanak, azzal, hogy biztosan nem lennék elég jó neki...

Valahol most ugyanezen agyal a jövendő kis feleséged. Keresd meg!

2013. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, hogy hol fogom megtalálni ott kezdeném a keresést :D
2013. máj. 22. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
19 voltam mikor megismertem barátnőmet. Szűz voltam. Barátnőm 20 éves volt, ős is az volt. ÉS bombanő. ;) 10 hónap után feküdtünk le először, én mint 20 éves, ő mint 21 éves. Egyáltalán nem gáz. Én is az igazira vártam. Előtte csak egy barátnőm volt, az is 3 hétig tartott 18 éves koromban.... várj az igazira! :) 20/F
2013. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!