Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most borotváltam le először...

Most borotváltam le először ott lent. (lány vagyok) és nemsokára itt az első alkalom. Eléggé szúrom saját magam. Kellemetlen érzés. Ez normális? Csak akkor fog elmúlni, ha újra megnő a szőr? Mindenkivel így van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Rosszul borotváltad le, ismételd meg, és figyelj jobban oda:)
2013. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a szeretkezés előtt borotváld le (a szex előtti mondjuk 12 órában) és akkor puha leszel... kb 12 vagy valakinél 24 óra után kezd szúrni, addig puha
2013. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, igazából nem is nagyon az a probléma, hogy nem puha most..hanem ha puha lenne, aztán hagynám egy egész picit nőni, akkor szúrna megint, nem? Ez mindenkivel így van, nem?

(köszi amúgy :)

2013. máj. 5. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

borotvát felejtsd el ott lent!


inkább kibírom a gyanta okozta fájdalmat,de legalább nem szúr,nem pattog ki és tovább tart a simaság,mint a borotvával,nekem speciel másnapra szúrt,így hagytam is...

2013. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul borotváltad.Elöször szőr nővekedésével ellentétesen kell,aztán utána még 1x a szőr nővekedésének irányába! És akkor nem fog kippatgni,és szép sima lesz! És lehetőleg használj habot,vagy kifejezetten intim borotvát.
2013. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet a gyantázást kibírni?:D Egyébként arról csak annyit, hogy sokaktól hallottam, hogy véraláfutásos lett nekik ott, úgyhogy az se sokkal jobb :/

Én borotválom minden nap, nem tudhatom, mikor lesz véletlen olyan alkalom, hogy hirtelen döntésként ott alszom a barátomnál.:)

2013. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Óóóó könyörgöm, miért kellett leszedni?!
2013. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!