Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, ha 21 évesen nem...

Normális, ha 21 évesen nem izgulok rá a szüzesség elvesztésére?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem, hogy nincs bennem abszolút semmi félelem... nem akarok hónapokat várni egy sráccal, max 1 hét múlva már szívem szerint szexelnék vele, de ez az 1 hét is csak az erkölcsök miatt... ha félretenném őket, már az első randin lefeküdnék vele. úgy vagyok vele, hogy most már eleget vártam, végre megakarom tapasztalni milyen a szex, szeretem őt, vonzódok hozzá olyannyira, hogy le se tudom írni... érzem magam már legalább olyan érett nőnek, hogy eltudjam dönteni, kivel, mikor. nem izgulok, nincs görcsben a gyomrom, teljesen lazán kezelem, a lényeg, hogy jó legyen, jól érezzem magam vele, és élvezzem. a fájdalmaktól sem félek, szerintem az is teljesen relatív. ha vele vagyok, teljesen elengedem magam, levetem minden gátlásomat.
2013. máj. 23. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre választ adtál:

Aki neked szimpatikus,

azzal feküdj le.

Ezt nem nekünk kell eldönteni,

ahogy írtad is, elég nagy

vagy már ahhoz, hogy eldöntsd; mi a jó.

Üdv. :)


.../f

2013. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!