Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után "ideális" egy...

Mennyi idő után "ideális" egy 20 éves lánynak elveszteni a szüzességét egy kapcsolatban, ahol a férfi 28 körüli, és sokkal tapasztaltabb?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy a pasi jól néz ki, amolyan minden nő álma (persze nincs nagyra az adottságaival, sőt, komoly és érett), a lány is önálló mindenben, csak éppen nem volt még része szexben (amúgy nem ronda, totál átlagos külsővel rendelkezik). Szóval ilyen helyzetben a lánynak meddig illik váratnia a férfit? Amúgy elég türelmes férfiről van szó, de azért nem szabad visszaélni a türelmével.

2013. máj. 23. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg Te úgy nem érzed, de 1 -2 hónap szerintem kell
2013. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
17 nap 12 óra 13 perc
2013. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"meddig illik váratnia a férfit?"


Semeddig nem "illik" váratnia, ha a váratás azt jelenti, hogy már rég készen áll a dologra, de még húzná, mert "juj, mit gondol rólam!"


->


NEM korfüggő, NEM szüzességfüggő, hogy mennyi időnek "kell" eltelnie, mire eljut két ember az ágyig!


Kapcsolatfüggő a dolog!


Addig várjon a lány, amíg úgy nem érzi, hogy készen áll rá! Addig, amíg úgy nem érzi, hogy eléggé megbízhat a férfiban. Amíg nyugodtan rá nem bízhatja magát.

Addig, amíg nem kívánja eléggé.


Lehet ez egy hét, de fél év is. -> Személyes vélemény, hogy rég rossz, ha fél év kell hozzá, hogy olyan hőfokra jusson a kapcsolat két egészséges fél között (s az más, ha vallási okokból vár ki valaki. S azért más, mert jó esetben ott is előbb megvan a kellő vonzalom, csak a felek önmegtartóztatást gyakorolnak.).

2013. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hamvas Béla válasza:


Szűzies. Távolról sem abban a bántóan immorális értelemben, ahogy a morálfilozófia, és nem olyan brutálisan irreális értelemben, ahogy az orvos használja. A szűziesség nem fiziológiai állapot, és nem függ semmiféle elváltozástól. Ahol szűziesség van, ott nem lehet elvenni és nem lehet elveszteni. Hogyan lehet a szerelemben elveszteni? Éppen akkor veszti el, ha nincs szerelem. Nincs szűzies szerelem? Amelyik üde és gondtalan. Egyszerű és tiszta. Olyan, mint a nyírfa.

[link]

2013. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

azért nem értem 20 évesen nem tudod eldönteni?

azt írtad mindenben önálló? nem tudom, nekem nem úgy tűnik

Te tudod mi van köztetek, az alapján és a józan ítélőképességed alapján döntsél N

2013. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 20 évesen olyan érettnek mondható lennél, ha ilyen kérdéseket teszel fel. Ezt egyedül csak te tudhatod, nem mi, hogy mikor, milyen időzítésben lenne már jó neked a szex. Ha meg már nagyon szexelni akarsz, akkor tedd félre az erkölcseidet, és szexelj.
2013. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Egyből
2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha Te és a kapcsolat is érett rá, szerintem 1 hónap kb.

Attól is függ, mennyit találkoztok. HA mindennap, akkor hamarabb

2014. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi történt? :D
2018. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!