Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő elvárásai kb ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő elvárásai kb ilyenek (lent) egy férfival szemben. Nektek férfiaknak (18+) milyen elvárásaitok vannak a nőkkel?

Figyelt kérdés

-okos, művelt, esetleg van diplomája(légyszi írd oda ha diplomás)

-humoros, de bizonyos helyzetekben tud komoly lenni

-nem bulizik, nem cigizik, nem drogozik

-nyitott a világra: szeret moziba, színházba járni, sétálni, nyelveket tanul

-romantikus, de nem nyálas

-tud főzni

-hazudnék ha azt mondanám nem számít a pénz: tehát van-e annyi pénze, hogy meg tudjon hívni erra-arra, a későbbiekben ellátni egy családot

-magas


AMI NEM "KÖTELEZŐ" de nem hátrány:

-tud-e vitorlázni

-sportol-e


Kort is írjatok!!



2013. jan. 15. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincsenek elvárásaim egyetlen nővel szemben sem, inkább alább adom.
2013. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Patrik24 ***** válasza:
100%
"tehát van-e annyi pénze, hogy meg tudjon hívni erra-arra, a későbbiekben ellátni egy családot " Egy kérdés: csak az ő feladata ellátni a családot?
2013. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát neis haragudj de ha ez az elvárás kicsit....Hány éves vagy 70?
2013. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 The Other ***** válasza:

Most nem tudom, hogy a saját korábbi kérdésed ismétled, vagy pedig a másik Kérdező elvárásait akarod véleményeztetni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Kb annyi a férfiak elvárása,hogy legyen szép kinézetre. Ennyi kell, meg jó ha kedves, esetleg egy átlag észjárás és szevasz. Tehát kb. 70% al kevesebb kell a fickóknak. Sajnos nekem is már ennyi elég volna. Ellenben a nőknek ennek ezerszerese kell, főleg sajnos személyiségben, mert ők nem a külsőségek emberei zömében, hanem személyiség orientáltak.
2013. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Állj. Ez EGY nő elvárása a férfiakkal szemben, én is láttam a kérdést amiben ezt kiírta és nevetségesnek tartom nő létemre.
2013. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha minden átlagos nő elvárásai ilyenek lennének,micsoda férfiak lennének...buz*któl elkezdve minden :)
2013. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

A fenti elvárásoknak megfelelek, azzal a kivétellel, hogy dohányzom (szivarka).


Az én elvárásaim:

- nyelje le.

2013. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja: 38/F
2013. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nő vagyok, de kicsit sokallom az elvárásaid.
2013. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!