Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye szűz vagyok még? Ugye az...

Ugye szűz vagyok még? Ugye az vagyok még?

Figyelt kérdés
A barátom és én pettingeltünk.De ne gondoljatok durva dolgokra.Nem ültem rá a makkra,hanem csak arra a hosszúkás részre, amin rajta volt a bőr.Nem tudom, hogy eltudjátok-e képzelni.Mondhatni s barátom elfektette azt, és én csak arra a részre ültem ahol bőr van és nem a makk. Egyszer sem ment el vagy ilyesmi, és előváladékot pedig nem éreztem,meg sehogy sem mehetett be oda,hisz nem érintkeztek. Akkor ugye nem vagyok az? Kérlek ne nézzetek hülyének, mert tényleg aggódunk. Tudjuk, hogy ez nem volt semmi de akkor is. Stresszelek. És késik a menstuációm. De akkor gondolom a stressz miatt van, ugye?

2013. máj. 24. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, és holnap szülni fogsz.
2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most azt szeretnéd tudni, hogy szűz vagy-e vagy terhes?


Szűz vagy, és nem vagy terhes, bár agyilag lenne még hová fejlődni...

2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%

"Nem ültem rá a makkra,hanem csak arra a hosszúkás részre"

Szerintem amíg nem vagy tisztában a női és férfi nemi szervekkel, azok elhelyezkedésével és tulajdonságaival, addig ülj csak hintalóra, mert ha baj lesz, utána már hiába kérdezgetsz idétlen dolgokat itt...

Amúgy szűz vagy, és nem vagy terhes.

2013. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

ez a kérdés nem lehet igaz

ha igaz, akkor fogalmazzál már rendesen, szóval mire ültél? farkára?

amúgy nem ide kell írni, van előtted net és gép, tanulásra alkalmas, mert agyilag kell még fejlődni, nem árt N

2013. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
2013. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
11 eves es o a baratnom <3lehet rola szalni 13F Szeretlek :)
2013. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
na, megjött az úriember is ... szép csapat vagytok így kölyökként ... gyúrtok a legfiatalabb szülők címre?
2013. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen,nem tetszik valami? -.-
2013. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
öcsisajt nem, nem tetszik ... felelőtlen taknyosok találnak valamit a lábuk között és azt hiszik ez már fel is jogosítja őket, hogy használják ... aztán ide jönnek kérdezni, hogy jajistenem most mit csináljak ... mit csinálj? legyél gyerek és viselkedj gyerekként, ne a jövődet bacd el vagányságból
2013. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

11 éves,és 13 éves a srác


nem napon barnultatok,ugye?

2013. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!