Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye várjak vele?

Ugye várjak vele?

Figyelt kérdés
Először is szeretném kérni hogy ne szidjatok le, megerősítésre vagy észhez térítésre van szükségem, nem prédikációra. Köszönöm! Szóval az a szituáció, hogy 3 hónap járás után (volt: kézfogás, szájrapuszi, hevesebb nyelves meg sima csók, ölelés különösebb tapi nélkül: nm fogta meg a seggem, mellem, stb.)a barátom megkérdezte, hogy akarom-e. Természetesen nem. Szűz vagyok. Nagyon szeretem és úgy érzem ő is engem. Az utóbbi időben nagyon sokat tépelődtem ezen. Sokak szerint ez nem nagy dolog, mások szerint igen. Én is inkább az utóbbiak közé tartozom. Bár tényleg szeretem, és szerelmes vagyok belé, mégis úgy érzem, ennek még nincs itt az ideje. Légyszíves mondjátok meg, ugye még várjak vele? [Nem vagyok kíváncsi trágár, használhatatlan, szórakozásból írt válaszokra!] Köszönöm szépen előre is mindenkinek! 14/L

2012. okt. 28. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen várj vele
2012. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Értékes lány vagy te,látszik a szavaidon.

Várj vele.ez még nagyon korai. Lehet elhagy emiatt a srác(csak akkor hagy el,hogyha csak szexre kellessz neki) ha igazán szeret...melletted marad és vár. :)

17/L

2012. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szerinted nagy dolog, várni akarsz vele. őőőőőőőőő miért ne várnál? no problem. egy 14 éves lány barátjának meg ezt MEG KELL értenie, vagy ne legyen veled...
2012. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól érzed,várj még vele...elég nagy dolog,fenekestől felforgatja az életed,sokminden megváltozik,lelkileg és testileg is..nagyon fiatal vagy még,de jól teszed,hogy hallgatsz az érzéseidre...ne hagyd,hogy bárki befolyásoljon és ne érezd,hogy bárkinek meg kell felelned..ha csak a szexre kellesz,ott fog hagyni a srác,ha tényleg szeret,várni fog évekig...

22/N

2012. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Jól érzed,VÁRJ vele.
2012. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen várj vele még legalább 2-3 évet,értelmes lánynak tűnsz,foglaljátok el magatokat mással,ha tényleg szeretitek egymást,és úgy hozza a sors,hogy 2-3 év múlva is együtt legyetek,akkor már gondolkodás nélkül továbbléphettek,és tudni fogjátok,hogy megértetek rá
2012. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 évesen még fiatal vagy hozzá.Még minimum két évet várj vele.
2012. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nagyon tudok ilyenkor örülni, hogy még látok értelmes gondolkodásu 14 éves lányt.:) a mai világban elég nagy ritkaság az ilyen. Ahogy egy előttem szóló is megírta, ritka nagy kincs vagy, le a kalappal hogy nem csatlakozol k*vas,rib@ncos korodbeli lányokhoz !:)


Amúgy igen,korai 2 évet még várj!:)

2012. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Azt hiszem, megválaszoltad a saját kérdésed, már rögtön a leírásban, nem tűnt fel? :) Egyébként, ha nem vagy még kész rá, akkor ne tedd meg. És gratulálok amúgy a felfogásodhoz, végre ismét olvashatok egy olyan lányt, aki szerint baromira nagy dolog :) Mert igenis az. Ha nem akarod, ne tedd meg!!!
2012. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 antalze82 válasza:
49%
Lehet, hogy én vagyok maradi, de 14 évesen??? Nem pedofília az még? Agyon is csapnám a srácot, ha hozzányúlna a 14 éves lányomhoz.
2012. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!