Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges-e, hogy terhes vagyok?

Lehetséges-e, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de a barátommal próbálkoztunk már. Egyszer óvszer nélkül. (Köszönjük,nem kérünk szidásokat! Mi is tudjuk, hogy hibáztunk!) Több, mint valószínű, hogy előváladék került a hüvelyembe. Volt hányingerem, és fájt a fejem. De az is lehet, hogy csak a félelem miatt képzelem be ezeket. Lehetek terhes ettől?

2013. máj. 24. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,de ha nem jön meg esetleg csinálhatsz egy tesztet.
2013. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még szűz vagy.
2013. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Ész a földet veri.


Lehetsz terhes mivel az előváladék is tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas sejteket. Nagyokosok. Így jártatok ha terhes lettél.


Egyébként semmi konkrétat nem írtál, hogy mikor volt hányingered. Ugyanis a terhesség jelei 2 hét után jelentkeznek, de az is egyéntől függ. Tehát. Tájékozódj mielőtt szexelsz kisgyerek

2013. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kérlek, máskor olvasd el a zárójelben lévő szöveget is!
2013. máj. 24. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastam képzeld.


Nem érdekel mi van oda írva. Azt írok le amit akarok. Ha nem tudnád szabad szólásszabadság van. Ideje lenne felnőni. Talán tanulni nem csak esztelenül cselekedni. Majd idővel megérted, hogy egyes emberek vajon mit is írnak.

2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mi van odaírva? Akkor a kérdésemet se olvasd el, mert téged nem érdekel.
2013. máj. 24. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsétlen vagy és felelőtlen.


Remélem terhes vagy.

2013. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Olyan szépen megfogalmaztam, hogy nem kérünk a szidásokból, mert tudjuk, hogy nagyot hibáztunk. Nem értem, miért kell rögtön szidni a másikat. Mert nem hiszem, hogy Te soha semmilyen nagy hibát nem vétettél. Nem feltétlen ilyen jellegűt. De legalább tanulsz belőle. S ha nem vagyok terhes, amire így elgondolkozva kevés az esély, akkor legalább megtanultuk, hogy soha többé óvszer nélkül.

Miért nem lehet viszonylag szépen elmondani, hogy piszok rosszul cselekedtünk? Miért kell rögtön támadni?

Ezt soha nem értettem az emberekben. Jó hogy visszatámadok, ha Te egyszer nekem jöttél. Nekem semmi olyan szándékom nem volt, hogy veled konfliktusba kerüljek.

2013. máj. 24. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert eszméletlen, hogy milyen buta emberek vannak, tudod?


Ne várj olyan válaszokat, hogy jajj, jól csináltad, semmi baj nincs.


Képzeld ehhez hasonló és ilyen jellegű "hibát" nem vétette, ugyanis volt már akkor is eszem amikor először lefeküdtem a párommal. Eszünkbe nem jutott, hogy védekezés nélkül tegyük.

Az ilyen cselekedetet ne keverd össze más jellegűvel, mert egy gyereket egy új életet nem lehet összehasonlítani semmivel, még olyannal sem mint pl a lopás.

2013. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem buta vagyok, hanem felelőtlen. Belátom.

Senki nem is mondta, hogy olyan válaszokat várok, hogy ügyes voltam.

Csak tudod, a mai világban rekord, hogy még ennyi idősen szűz vagyok!!

1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt párommal. Nem mentegetőzöm, vagy bármi ilyen, csak tudod nagy a szerelem, stb. érted a lényeget.

De! Nem feküdtem még le vele!

Tisztában vagyok vele (de igazából nem úgy tűnhet..) hogy egy gyermek nem játék. Hidd el, hogy jó életet tudnánk biztosítani a gyereknek. (Még ha nem is mi neveljük föl, hanem egy normális család.. de ez mindegy, ez már téma elkanyarodás.) A lényeget érted, az a fő.

2013. máj. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!