Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, akik még nem annyira...

Lányok, akik még nem annyira akarjátok a szexet, megtennétek csak a barátotok kedvéért?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a barátommal.Ő már többször szóba hozta a szexet,de én eddig óckodtam tőle. Biztos vagyok benne, hogy ezért nem hagyna el(hogy nem fekszem le vele még). Csak azért feküdnék le vele már, hogy örömet szerezhessek neki,boldog legyen , mert ő már nagyon akarja.

Első lenne mindkettőnknek. 16/l, 17/f

Vélemények?


2013. máj. 25. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem addig ne menj bele még te nem akarod :O
2013. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a játék csak akkor jó ha mindketten akarjátok. Érdemes várni. Nagyobb lesz az élmény.
2013. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell ebből vagy-vagy kérdést csinálni, ha ő akarja, te meg nem, kössetek kompromisszumot és ránts rá neki, vagy obázd le.
2013. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmikepp NE!

Addig mig te nem akarod, neked rossz elmeny lesz, ami megpecsetelheti az egesz kesobbi szexualis eleted.

Ezt akarod? Egy tiniszerelem kedveert?

Ha nem akarod, nem lazulsz el, ettol nagy fajdalmat erzel majd.

De te tudod!

2013. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináld ha te is akarod.
2013. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szereted igazán? Kívánod? Van egy olyan pont az előjátékban, ameddig szívesen, sőt lelkesen elmész vele?

Ha ezekre igen a válaszod, akkor a következő kérdés, hogy miért ódzkodsz tőle? Félsz, fiatalnak érzed magad, vagy más ok?

Ha egyébként minden rendben van, akkor beszélj a barátoddal arról, hogy neki milyen érzés volna, ha te úgy feküdnél le vele, hogy csak azt akarod, ő örüljön, de te igazából nem akarod ezt. Értelmes, rendes srácnak ez aligha fog nagyon tetszeni, és valószínűleg meg tudjátok beszélni, hogy még vártok, ő meg nem sürget, hanem csak addig mentek, amennyi éppen neked aktuálisan jól esik. Aztán majd lesz egy alkalom, amikor egyszerűen megtörténik.

Ez volt az ideális eset forgatókönyve.

(Ha az első kérdések bármelyikére nem volt a válasz, akkor nagyon nem jó ötlet gondolkodni sem azon, hogy lefekszel vele csak az ő kedvéért.)

2013. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg semmiképpen addig, amíg a bizonytalanság legkisebb szikrája is van Benned, bárhogy is kéri a fiú!!! Ha szeret, tud várni!!!
2013. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!