Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk, akik már nagyon el...

Szűz fiúk, akik már nagyon el akarjátok veszteni, csak nem jön össze: akár egy dagi, nem kifejezetten szép lánnyal is benne lennétek, csak túl legyetek rajta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
aki erre vetemedik az elég szánalmas:D
2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Alapvetően nem az a hozzáállás, hogy csak legyek már túl rajta. Akkor eleve a probléma se létezne, hiszen vannak egyéb, ténylegesen "alantas" megoldások. Ha azt hiszed, hogy csak azért kellesz valakinek, mert ha nincs ló, jó a szamár is, akkor könnyen lehet, hogy tévedsz.
2013. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem lennék benne ilyenben, ez csak egy elméleti kérdés!
2013. márc. 31. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Na annyira azért nem vagyok kétségbe esve, hogy egy olyanra ráfanyalodjak :DD. Amúgy sem sietek. 20/F
2013. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem aki kései szűz akármilyen lánnyal elveszítené. Az első alkalmat nem azzal kell átélni akivel le akarjuk élni az életünket az csak tapasztalatszerzés vagy inkább kezdés.
2013. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Maga a megközelítés, hogy "csak túl legyek rajta" rohadt szánalmas, a nem modellalkatú lányokra meg rohadt offenzív.
2013. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Az 5. nagyon mellétrafált.

Én pl. idősebb vagyok, de nem veszteném el csak úgy még szép lánnyal sem. Csak akibe szerelmes vagyok és olyan a viszonyunk.

A tapasztalatszerzés is hülyeség, ezt azzal is el lehet kezdeni, akivel le akarod élni az életed. Főleg akkor van probléma, ha akkor csúszik be gyerek véletlenül, amikor nem azzal csinálod, akivel le akarod élni az életed (ugyanis 100%-os fogamzásgátlás nincs). Megtörténhet. Vagy a kicsi esély miatt ezzel ne is foglalkozzunk? akkor is vannak, akiknél megtörténik, pedig mindent megtesznek, az ő tortúráikat akkor hagyjuk teljesen figyelmen kívül?

2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nem, mert a nőnek akarok örömet okozni elsődlegesen. De egy olyan nővel, akiben nem fogott meg valami, nem tudnám ezt őszintén megtenni.
2013. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Én szűz vok és bármilyen nővel lefeküdnék ha kövér ha sovány ha csúnya ha szép nekem mindegy.
2013. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha konkrétan csak az történik h bedugom neki akkor igen de tuti nem ölelgetném meg csókolgatnám.


Persze h cigány, néger, kínai stb akkor tuti nem raknám be neki.

2013. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!