Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiak! 20 éves szűz lány...

Férfiak! 20 éves szűz lány "titkát", hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés
20 éves öntudatos,okos,vonzó magabiztos lány vagyok. Voltak már rövidebb kapcsolataim, de sajnos soha nem jutottunk el a lényegi részig mert vagy az illetővel voltak problémák, vagy pedig szakítanom kellett (gyökeres életmódbeli változás, egyetem, külföd - munka stb.) Nincs önbizalom hiányom és tudom kezelni a férfiakat. Én vagyok az a "típus" akinél ledöbbennek, amikor elmondom, hogy még érintetlen vagyok. Az előjátékkal nincsenek gondjaim (sőt). Az utóbbi időben annyi idiótával találkoztam, hogy se szeri se száma. A kérdésem az lenne, hogy ismerkedek egy tőlem 5 évvel idősebb sráccal, akivel szóba került a szex, és volt egy megállapítása, miszerint szakított már nővel (10 évvel volt idősebb a nő tőle!!) azért mert nem volt jó a szex. Természetesnek tartom, hogy jó szex nélkül nem működik egy kapcsolat. Nem attól félek, hogy annyira rossz lennék az ágyban, hanem attól hogy fogja vajon lereagálni ha elmondom a kis titkomat? Vélemény Elsősorban FÉRFIAK válaszát várom.
2013. máj. 27. 00:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem para, csak engedd neki a seggből szájba figurát, akkor nem fog panaszkodni.
2013. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Én örülnék neki (még ha esetleg nem is látszana különösebben rajtam). Jobb egy ilyen lűny, mint akiben már legalább tíz f*sz járt. :)
2013. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Kissé közönséges analógiát mondok, de az ember jobban szeret új ruhát vásárolni, mint használtat. Szóval ne aggódj.
2013. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%

nem örülnék mert ezek szerint nem vagy még bejáratva és kocsikat seml ehet bejáratósan hajtani

azaz még nem jó a lukad

2013. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Sparr0w válasza:
52%

Őszinte leszek: ha már 1 valakivel aki ráadásul idősebb is volt ez miatt szakított akkor neked esélyed sincs.

2 fajta férfi van amelyik türelmes, cserébe érintetlen(ebb) lányokat keres és aki a "profikat" te esetedben az utóbbi.

Nekem ilyen eszembe se jutna, igaz hogy türelmesnek kell lenni egy tapasztalatlan lánnyal de szerintem megéri.

2013. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
ezért max annyit engednék mg hogy orálisan kielégíts meg mosogass, addig tágítóval tágítsd a likad
2013. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az első válaszadó közönséges megjegyzéseihez hasonló teáskanál értelmi szintjén álló kommenteket kérném mellőzni, a többieknek köszönöm :)
2013. máj. 27. 00:33
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sparr0w válasza jó, de kivétel, ha a fickó szerelmes a Kérdezőbe. Ezt a Kérdezőnek tisztán kell látni, mert másképp nincs értelme elherdálni a titkot. ("szóba került a szex" -ez a kifejezés nem tűnik szerencsésnek)
2013. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
Őszinte leszek: Nem "egy tőlem 5 évvel idősebb sráccal", hanem egy NÁLAM 5 évvel idősebb sráccal! Ugyanígy: 10 évvel volt idősebb a nő NÁLA!
2013. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem imádni fogja. Dicsőség egy lánynak az első lenni.
2013. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!