Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gyáva lúzer férfitársaim!...

Gyáva lúzer férfitársaim! Akkor is ilyenek lennétek, ha kiderülne, hogy már csak egy hónap van hátra az életetekből?

Figyelt kérdés

Szüzesség, csajozás terén?

20/F



2013. máj. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, azon lennék, hogy kihúzzak minél több tank ágat WoT-ban.
2013. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megin' te?


Nem akkor máris előrehoznám az éjjel a sikátorban történő csaj leütést, hazahozást, mókázát, ugyanoda visszavívést, felkeltést, hogy "úh jól van, láttam mikor összeesett, hú nem sértült meg"


És még én leszek a jóarc a végére. Ráaádsul akkor ha le is csuknak érte csak 1 hónap a büntetésem :D


Amilyan balfék a magyar igazságszolgáltatás még addig szabadlábon elbohóckodom.

2013. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lennék lúzer csak mert 20 évesen szűz vagyok? Elmész te a tudod hova :). Hogy a kérdésedre is válaszoljak, 1 hónapért nem változnék meg, ellennék halálig :P.
2013. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csajozás terén nem vagyok gyáva az tény, de vannak dolgok amiket sosem mernék megcsinálni.

De ha valóban az lenne hogy lenne kerek 1 hónapom az életben, akkor minden őrültséget kipróbálnék amit egész idáig szerettem volna, de ugye a törvények és egyéb szabályok miatt nem mertem azt megtenni. Akkor azt az 1 hónapot kiélvezném és ha már nekem úgy is annyi akkor teljesen mindegy milyen következmények lennének. Persze ezt is úgy csinálnám hogy ne veszélyeztessem senki életét és épségét, és ne okozzak vele anyagi károkat. Én azt akkor is tiszteletben tartaná, de tuti hogy kiélném magam. A csajozásnál is kipróbálnék olyanokat amit eddig még nem tettem, egy éjszakás kalandok egy party kurv@val és még sorolhatnám :)

2013. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak akik ilyenek maradnának,viszont lennének olyanok akik agresszívvé változnának,bár ez nem függ össze a szüzességgel.
2013. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!