Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a barátomnak másfél év után hogy ő volt nekem az első?

Figyelt kérdés
Félek hogy esetleg haragudna amiért korábban hazudtam neki, és nem mondtam el. Én próbáltam elmondani neki az akció előtt, de nem hitte el hogy szűz voltam, később sem. Aztán azt hazudtam hogy voltam más fiúkkal is rajta kívül, és ezzel én is megnyugodtam. De most nem tudom mit tegyek. 18L
2013. máj. 29. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd! En is kb ennyi ido utan mondtam el es nagyon meghato pillanat volt nekunk :))
2013. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért akarsz problémát generálni? Kiderülhet ez egyáltalán?

Az más lenne, ha lettél volna együtt más fiúkkal és azt hazudod, hogy szűz voltál. Ez viszonylag könnyen kiderülhet, na de fordítva semmi esélye. Hacsak el nem mondod neki... Én a helyedben nem mondanám el. Te próbálkoztál, ő nem hitt neked, hát akkor ez van.

2013. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként így másvél év után hogy merült fel ez benned?
2013. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, csak attól félek hogy nem hisz nekem, vagy megharagszik rám, esetleg nemet és kort megmondod? :)
2013. máj. 29. 11:11
 5/11 A kérdező kommentje:
tegnap néztem egy filmet egy szűzről aki prostinak hazudta magát
2013. máj. 29. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:

ÉS tényleg emiatt a film miatt akarnád elmondani? :D

Szerintem jobban teszed, ha nem mondod el.


Ha nem mondod el, akkor nem történik semmi. Soha az életben nem fog kiderül, hacsak te nem mondod el neki. Tehát bajod a dologból nem lesz.


HA elmondod neki, akor két lehetőség van. Az egyik, hogy a nyakadba borul, hogy jajj kicsim, de örülök.(szerintem ennek kisebb az esélye)

A második, hogy úgy érzi becsaptad, és 1,5 éven keresztül képes voltál ezt eltitkolni előle..vajon miket nem mondtál el ezidő alatt, vagy mikről hazudtál. Bizalom oda. Függetlenül attól, hogy te anno próbáltam neki elmondani, de akkor nem hitt neked. (szerintem ennek nagyobb az esélye)


Tehát gondolkozz. Megéri?

2013. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a film miatt, azért mert azt akarom hogy tudja, és nagyon nehéz magamban tartani. De kockáztatni tényleg nem akarom. :(
2013. máj. 29. 11:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul ott az általános felfogás: hogy aki első partnerével van, könnyebben elcsábul, és nem elég neki "egy f@sz"... viszont bennem ilyesmi fel sem merült, de nem tudom ő mit gondolna ezek után
2013. máj. 29. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megtenném, ha a helyedben lennék. valahogy így: Figyelj, emlékszel, hogy mielőtt/mikor összejöttünk, nem akartad nekem elhinni, hogy szűz vagyok? Most már elhinnéd, hogy az voltam?

Aztán, ha rosszul reagál, még mindig elmismásolhatod, ha muszáj. És mi az, hogy hazudtál neki, meg nem számít, hogy megpróbáltad elmondani, és ő nem hitte el? Egyáltalán miért nem hitte el? Miért volt jó neki azt hinni, hogy te már nem vagy szűz?

Na mindegy, te ismered a barátod, én csak azt írtam le, hogy én a helyedben mit tennék.

2013. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki, ha nem, már nem dönthetsz jól.


A kapcsolatotok már úgy el van rontva, ahogy van. Sajnálom, de nem normális másfél éven keresztül hazugságban élni. Ezt már nem tudjátok kijavítani.


A védelmedre legyen mondva, hogy te megpróbáltad neki elmondani. De nem hitte el, és te azt hazudtad neki, hogy hazudtál, amikor azt mondtad szűz vagy... Ennyi hazugságod már nem fogsz tudni jóvá tenni.

2013. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!