Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan másfél eve vagyok egyutt, nekem ő az első szerelem, az első komoly kapcsolat. A lentiek alapjan neki is?

Figyelt kérdés
Neki már volt egy 6 éves kapcsolata, amely 15 éves korától tartott. Ebból 3 év távkapcsolat, olyan szinten, hogy hétvégi talalkozas, mert mashol tanult. A barátom azt mondja nem volt szerelmes, de mindig van vmi ami miatt nem hiszem el. Azert erdekel h az volt e, mert mikor megkereste a lany, mialatt velem volt már, azt írta neki felkavarja ne talizzanak, nekem azt mondta azért, mert igy akarta lekoptatni. A telojaban a képei voltak, a gépén, sms ek, mar ktörölte, igaz. Azt mondta az elso idoszakban azt hitte szerelmes, utana jo volt h van vele vki, mert nem voltak barátai es h az egyetemiste vevei alatt folyton megcsalta, azt mondta ó szakitott de kiderult nem, hivogatta, feltekenykedett, orok szerelmet igert neki, egyutt nyaraltak évekig. Most mit higyjek, hogy valoban nem volt szerelmes, vagy csak nekem akarja beadni ezt?
2011. dec. 28. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Abszolút lényegtelen dolgokon agyalsz. Természetes, hogy szerette a párját, hiszen valamiért együtt voltak évekig, ami azért ilyen fiatalon valljuk be nem mindennapos. Olyan dolgokat éltek meg közösen azzal a lánnyal, amit mással nem, illetve más valaki sok emberen "megy végig" mire átéli ezeket, ők együtt léptek meg mindent. Abszolút természetes, hogy fontos szerepe volt az életében és már amikor összejöttetek el kellett volna fogadnod, hogy ez mindig is így lesz.

Ha lezárta a kapcsolatot, akkor nincs miért aggódnod. Én is mindig azt hiszem adott kapcsolatban, hogy szerelmes vagyok, aztán jön a következő, valami még intenzívebb érzéssel és akkor úgy látom, hogy az előző kapcsolatomban nem is voltam igazán szerelmes... Lehet nála is hasonló van. A lényeg, hogy bízz benne és ne a múltban vájkálj, annak már úgy sincs jelentősége. Mit foglalkoztat téged, hogy szerelmes volt-e előtted abba a lányba, avagy sem? A TI kapcsolatotokkal kéne foglalkoznod, nem az exekkel!

2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért foglalkoztat mert felbukkant a lány és tudni szeretném,hogy mennyire kell féljek tőle,mindig beleköp a levesunkbe. Megkereste a barátom h töltsek egyutt a karacsonyt,mint regen.a baratom azt monjda a kapcsolat alatt is tudta nem szerelmes csak voltak fellangolasok, es sajnalta a lanyt azert is volt vele,mert nehez volt neki, ő meg orult h vki torodik vele,mivel akko rnem voltak baratai, de az egyetemen vegig csalta. szegyellte mar az elso evekben,mert elhizott, es bar voltak fellangolasok, de mindig tudta h igazabol baratkent teknt ra. azert erdekel,mert nem akarom h atverjenek, h a baratom hazudjon nekem, h feljek ha hazautazik, h valoban azert irta h felkavarna a tali,hogy lerazza,(persze ezt a levelet en talaltam meg,nekem azt mondta h megirta neki h nem es kesz). tudni akarom h ezek fejebn mit higyjek, higyjem el h nem volt szerelmes,es o ezt tudta mar a kapcsolatban is, persze fellangolt olykor, vagy feljek es engem is atver...
2011. dec. 28. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgysem fogod sehonnan megtudni, pláne nem innen. Néhány tényből én, illetve az itt levők nem tudhatják, hogy valójában mi is volt közöttük. A lényeg, hogy a lány örökre fontos helyet fog betölteni a párod szívében/lelkében, de ha ez nem hatalmasodik el, akkor nincsen ezzel semmi baj.

Amit tehetsz, az az hogy bízol benne!!

2011. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!