Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/nők! A szüzességetek...

Lányok/nők! A szüzességetek elvesztésekor volt orgazmusotok?

Figyelt kérdés

Ha nem volt, akkor nem is élveztétek annyira?

Légyszí írjátok oda azt is, hogy hány évesek voltatok az első alkalomnál...



2013. máj. 29. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
nem volt. 17 és fél voltam. Több alkalom kellett hogy legyen, elve uj akpcsolatban sem volt soha az első 1-2 együttlét alatt ha jól emlékszem. Össze kell szokni, el kell hogy engedd magad ehhez sokaknál valamennyi bizalom kell. 29/N
2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt, nem élveztem. Minden jó volt a behatolásig, ami fájt. Majd mikor az elmúlt eléggé átvette a helyét az a bizonyos "pisilős-érzés" ami elvileg az orgazmus előszele... De én azt nem bírtam és megálltunk. Fura azóta meg nincs is pisilős érzésem, de elmennem sem sikerült még hüvelyi úton... :(

18+

2013. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16 voltam, nem volt, csak fájdalom, majd zsibbadás, aztán alig éreztem valamit. Kényelmetlenül magasan volt a lábam, mondtam is neki, hogy ennyi mára elég is, így egyikünk sem élvezett aznap el.
2013. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem volt, és fájt, persze akivel elvesztettem a szüzességem éretlen volt és tapasztalatlan. Azóta sem volt még orgazmusom szex során, persze ez nálam eléggé bizalmi kérdés, mert az orgazmusra amúgy képes vagyok, de úgy tűnik, az ellazulásra nem. Vagy csak nem mindegy, hogy kivel, nem tudom..

17 voltam

2013. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt! 18. szülinapom napján történt, és volt bennem némi alkohol, és még így is fájt, szóval el sem tudom képzelni, milyen fájdalmam lett volna józanon. Nem mondanám, hogy élveztem, mégis volt az egésznek valami varázsa, amitől széppé vált. :)
2013. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21 voltam, és az első jó pár alkalommal nem volt orgazmusom. A legelsőt meg egyáltalán nem élveztem (vagy csak minimálisan, mert mégiscsak a szerelmemmel kerültem egy újfajta közelségbe), baromira fájt, összeszorított szájjal győzködtem magam, hogy a későbbi élvezetekért megéri szenvedni...Megérte :D
2013. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem volt. 19éves voltam. A másodikon volt már, és azóta is mindig.
2013. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem volt orgazmusom. Nem is hiszem, hogy bárkinek van, esetleg nagyon keveseknek. Hiszen az ember borzasztóan izgul - olyat csinál, amit még sose csinált, és úgy, hogy tudja hogy valószínűleg fájni fog.

Mondjuk nálam akadályozó tényező volt az is, hogy a szüleim hívogattak közben telefonon, a harmadik után lenémítottam, de ott volt a tudat..


Végül amúgy nem fájt nagyon, inkább feszített, és a végére egész jó érzés volt, de orgazmusom csak a többedik alkalommal lett.

16 voltam.

2013. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17 voltam és nem volt, sőt utána még jó sokáig sem. Nem igazán élveztem, bár az első nem volt vészes, de utána nagyon sok idő kellett, míg belerázódtam, sokszor rettenetesen fájt.
2013. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt , kb 20-30 percig tartott de a végén én szóltam hogy álljunk le mert fáj neki se nekem se volt orgazmusom ,azóta már javult a helyzet

16

2013. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!