Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiatal voltam mikor elvesztettem?

Fiatal voltam mikor elvesztettem?

Figyelt kérdés
15 éves koromban elvesztettem a szüzességem. Ez nagyon fiatal még?
2009. okt. 6. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Átlagosan 16-17 évesen szokták elveszíteni.


Szerintem nem olyan fiatal.

2009. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak most jöttem rá hogy akkor még nem voltam elég érett, mert csak most fogtam fel hogy akkor semmit sem tudtam róla, az érzelmekről, csak annyit hogy be kell dugni. Köszi.
2009. okt. 6. 15:32
 3/8 anonim válasza:
Én 16 voltam és így utólag kicsit korai volt még az is. De ne törd ezen a fejed h mi volt akkor hanem ha most van kapcsolatod akkor próbálj meg abba mindent beleadni mint érett nő. L/19
2009. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

fiú vagyok...

2009. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen, fiatal...a 15 év egy amolyan választóvonal a tiniknél...15 évesen még inkább a gyerekekhez húznak, főleg gondolkodás, érettség, érzelmi érettség szintjén, de 16 éves kortól már inkább a felnőttek felé...még egy évet várhattál volna
2009. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én találkoztam már olyan 15 évessel, aki sokkal érettebb volt a koránál. Persze ez ritka, de sztem nem feltétlenül voltál nagyon fiatal. Én 16 voltam. Az se sokkal több. Amúgy meg nem tök mindegy? Ha élvezted, és nem bántad meg, akkor teljesen mindegy, hogy hány éves korban tetted.
2009. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó volt és élveztem,akivel megtörtént még mindig együtt vagyok:)Csak így utólag visszagondolva most tökre másként fogom fel a dolgokat.Már inkább az érzelmeket részesítem előnyben, és jobban örültem volna ha most vesztem el.Köszi mindenkinek.
2009. okt. 6. 18:33
 8/8 anonim válasza:
A mostani korban általában 15 éves korban már nem szüzek a lányok..=D
2009. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!