Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nők! Van itt olyan...

Lányok, nők! Van itt olyan köztetek, aki alkalmi kapcsolatban veszítette el a szüzességét? Megbántad? Miért így alakult?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nemsokára lesz lehetőségem, de tudom, hogy csak 1-2 éjszakáról van szó(és nem is akarok én se többet).

Már nagyon vágyom rá, és nem látok esélyt rá hogy a közeljövőben kapcsolatom legyen. Sok felől hallom, hogy várjam meg az "igazit", mert meg fogom bánni, de érdekelne olyanok története, akik átélték ezt.


2013. jún. 4. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Én alkalmiban vesztettem el. Volt előtte egy "komoly" kapcsolatom, ahol többször próbálkoztunk, de vaginizmus miatt nem tudott behatolni, így csak petting volt, de inkább kudarc...

Aztán egy egyéjszakásban veszítettem el ténylegesen. Nem mondom, hogy megbántam, így alakult. Ott legalább nem volt olyan nagy stressz, túl lettem rajta, és utána már nem voltak problémáim a szexben később.

2013. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
unokahúgom veszítette el így,egy ideig csak az zavarta hogy nem olyannal akinek tényleg számít,aztán jött a szerelem(már nincsenek együtt),akkor nagyon bánta hogy nem vele veszítette el és hozzám jött panaszkodni
2013. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (Első, nem tudom ki pontozott le és miért, a kérdésemre válaszoltál, tehát számomra hasznos..)

Valaki még?:)

2013. jún. 5. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár 19 éves vagy akár nem a barátoddal veszítsd el, azzal akit szeretsz... Nekem a barátom is egy egy éjszakásba vesztette el és ő azt mondja, hogy megbánta. Mondjuk én erről nem tudok sokat (konkrétan semmit :D ,szűz vagyok)De én a helyedben megvárnám az igazit..:)
2013. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg akartam várni, aztán jött egy pasi, aki nagyon tetszett. Többet akartam volna, el is hittem, hogy ő is, aztán egy hét ismertség után megtörtént (naiv kis liba voltam, tudhattam volna, hogy csak ezt akarja). Utána derült ki, hogy még barátnője is volt. Velem meg utána nem beszélt, csak néha, mikor rátört a kangörcs, mert a barátnője okosabb volt nálam, és ő nem akart vele lefeküdni.

Hát igen, így alakult. Igazából sem akkor, sem most nem bánom. Egy tapasztalattal, élménnyel több. Ettől is okosabb lettem- már tudom, milyen egyértelmű jelei vannak annak, ha valaki csak megfektetni akarna, és könnyebben is túl lennék azon, ha csak kihasználnának, mert már ismerős az érzés is és a gyógymód is. :) De mivel te úgy érzed, hogy nem is akarsz többet, ezért szerintem se csalódással, se fájdalommal nem fogsz szembesülni. Ha tényleg ezt akarod, és olyan jellem vagy, akkor nem fogod megbánni (az "olyan" jellem alatt nem a riba.nckodót értem, hanem azt, aki képes mindenből tanulni, és aki könnyen túllép a nehézségeken). Én igazából még a később jövő nagy szerelmeknél sem sajnáltam, hogy nem ők voltak az elsők- legalább rögtön az elején örömet tudtam nekik szerezni. De te tudod, elég sokan voltak, akik megbánták a dolgot. Reméljük, te úgy döntesz, ahogy neked a legmegfelelőbb. :)

2013. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondoltam, soha senkinek se fogok kelleni, szóval ahogy valaki érdeklődött irántam, rögtön lefeküdtem vele. Nem bántam meg, így visszagondolva nem jelentett semmit, most boldog párkapcsolatban élek.
2013. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Bánni fogod. Miért nem látsz esélyt a kapcsolatra? Kétlem, hogy bányarém lennél.
2013. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg :)
2013. júl. 10. 05:51
 9/9 anonim válasza:
én elég fiatalon vesztettem el, 16évesen egy egyéjszakás kalandba .. szerettem a fiút csak túl naív és buta voltam olyan fiatalon .. megbántam utána de ma már nem mert ha nem teszem meg anno most nem lenne párom 2 éve :))))
2013. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!