Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó alkalmi kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó alkalmi kapcsolatban? Nő vagyok, s valahányszor szórakozóhelyen "fel akartak szedni", elküldtem a fr*ba az illető pasast, aki csak értetlenkedett, hogy miért, vagy bedobta a sértődőst.

Figyelt kérdés
Nekem nem megy, mint sok más embernek (nőknek),hogy egy idegen pasassal egyéjszakás kalandba bocsátkozzak. Több okból: egyrészt nem ismerem, így semmi vonzódást nem érezhetek iránta és nem is érzek. Idegen pasas engem tapizgasson? Pláne mást is, nem, ez nem lehetséges részemről. A különféle betegségekről már nem is beszélve...
2009. júl. 27. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
valakinek ez a jó, másnak nem. különbözőek vagyunk. lehet valakinek segít felejteni, vagy csak már rég nem volt senkivel, és akkor úgy dönt, hogy miért is ne.
2009. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Aki nem tudja eldönteni a másikról pár óla alatt, hogy szimpatikus-e neki, azt csak sajnálni tudom.
2009. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz, hogy megszeress valakit ahhoz kell megismerni. A vonzalom ettől független. Jó pár éve kapcsolatban élek, jól érzem magam így. De régebben volt egy éjszakás kapcsolatom is. Mi volt benne a jó? Nekem olyankor nem volt barátom, de a szexre volt igényem. Elkötelezni nem akartam magam, ígérgetni és hülyíteni sem szerettem volna senkit, vagy bármire magyarázatot adni. Arra se voltam kíváncsi, hogy engem, hogy csapnak be a férfiak (pl. add meg a számod, felhívlak azt tudtuk volna mindketten, hogy az életbe nem fog hívni), így megadtuk egymásnak amire szükségünk volt és ennyi. Egyikünk se várt többet a másiktól. Én megértem azt is, ha egy nő nem tudja ezt elképzelni, ma már én sem tudnám. Hozzád szerintem igazi balf@sz pasik mentek, szerintem egy nőnek a viselkedéséről lejön, hogy benne van-e egy ilyen kalandban, és normális pasi akkor se úgy megy oda, hogy na akkor dugunk? Hanem az a minimum, hogy előtte egy kicsit beszélgetünk.
2009. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!