Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt így lehet csinálni, vagy sem?

Ezt így lehet csinálni, vagy sem?

Figyelt kérdés

Első alkalom lesz a párommal, óvszerrel védekezünk majd, de arra gondoltam elmennék nőgyógyászhoz, hogy felírassak vele egy esemény utáni tablettát. Arra az esetre, ha valami 'vészhelyzet' lenne. ( Úgy tudom minél hamarabb bevesszük, annál nagyobb az esélye, hogy hat. Én kisebb városban lakom, nincs kórház, tehát ha valami rosszul sülne el, be kellene utaznom a legközelebbi nagyobb városba, ahol kórház van, szóval sok időt vesztegetnék el. Ellenben, ha már megvan a recept, csak el kellene mennem egy gyógyszertárba kiváltani.)

Lehet ezt így csinálni? Vagy csak abban az esetben ír fel az orvos esemény utánit, ha már megtörtént a 'baj'?



2013. jún. 10. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te elmondom neked hogy nem olcsó ... 5000-10000 körül van az ára és sztem nem annyira fontos az. Persze jó ha felkészültök de ha rendesen használjátok a gumit nem szabadna kilyukadnia annak ..
2013. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tök felesleges. ne parázz így rá a dologra mert nem lesz jó az együttlét. ha nem gagyi óvszert vesztek meg pláne hogy nincs mitől félni. esetleg attol (ha a párodnak is ez lesz az első) h túl hamar elmegy.
2013. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olcsó! Ez csak a leges legvégső eset (lenne, reméljük, hogy nem lesz!). Csak azért gondoltam, hogy receptet íratnék, hogy ha ne adj Isten mégis probléma adódna, ne kelljen fél napot is elpazarolnom, mire sikerül kiváltanom a gyógyszert!
2013. jún. 10. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A fél nap késlekedés semmit nem számít, azért 72 órás tabi. De nem fogja a doki felírni, mert nem cukorka, hanem gyógyszer. Akkor menj dokihoz, ha megtörtént a baj, és ne parázz ennyire.
2013. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az oké, h elővigyázatos vagy, de nagyon túlparázod, mi lesz később? nem írathatsz fel mindig, hogy hátha kell....ez egy olyan hormonbomba amit az orvosok egyébként is max fél évente egyet javasolnak....mondjuk sztem jobb, ha már úgyis elmennél a dokihoz, akkor fogamzásgátlót írass fel, sokkal egyszerűbb....
2013. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem használnám, csak ha valami gond adódna. Tisztában vagyok vele, hogy mekkora hormontartalma van, nyilván meg sem fordult a fejemben, hogy úgy szedjem, mint a cukrot. És amúgy is csak azt szerettem volna megtudni, hogy felírathatok-e ilyen tablettát, amit csak akkor váltanék ki, ha tényleg szükséges... Mert sok idő, mire eljutok egy kórházba, ahol felírják, és még ki is váltom. Ennyi. Egyébként meg nem parázok, csak elővigyázatos vagyok, mindketten szüzek vagyunk még.
2013. jún. 11. 22:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót pedig semmiképp nem akarok szedni, meg még ha akarnék se lenne lehetséges.
2013. jún. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!