Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A férfiaknak is fáj amikor...

A férfiaknak is fáj amikor elveszik, jobban mondva elveszitik a szüzességük?

Figyelt kérdés
Ha maszturbálnak mielőtt nővel lennének, azzal elveszitik a szüzességük?
2009. okt. 9. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a szüzességet csak egy másik nemű egyeddel való közösüléskor lehet elveszíteni, ennyi erővel senki nem lenne szűz 11-12 éves korától és a pasiknak nem fáj, ugyan mégis mi fájna?
2009. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A ferfiaknak nem kell semmi elszakadjon?
2009. okt. 9. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyesmi nincs.
2009. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, legalábbis nekem mindenem meg volt utána. :)

A fiúknál a szüzesség elvesztése nem olyan konkrét dolog mint a lányoknál, én inkább rutintalanságnak hívnám.

2009. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A punciban nincsenek fogak, viszont orális szexnél, ha a kiscsaj nem akarja, és Te csak azért is erőlteted, na OTT már érdemes lesz odafigyelni!!! A férfiakat büszkeséggel tölti el az első nemi aktus egy nővel. A lányok annyira izgulnak és félnek, hogy milyen lesz (a legtöbbjüknek igen éles fantáziája van), hogy az első mindig csalódást okoz nekik, mert sokkal jobbra számítanak, mint amilyen valójában. Nem feltétlenül fáj nekik, ha fáj is az csak az izgulásuk miatt van, feszültek és szorítják nem tudnak ellazulni, na azoknak fáj. Nem kell ajtóstul rohanni a házba...
2009. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sok maszturbálás nem egészséges, kidörzsölheted a "kantárt", van aki el is szakítja közben. Na az fájdalmas tud lenni. Mellesleg, ugyanezek nemi aktus közben is előfordulhatnak. De kicsi rá az esély, és nem túl gyakran fordul elő. Nem kell parázni.
2009. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fitymafékre gondoltam hogy elszakad. Ennek semmi köze a szüzességhez?
2009. okt. 10. 16:36
 8/9 anonim válasza:
A fitymaféknek semmi köze a szüzességhez. Elszakadhat ugyan, és vannak törzsek - népcsoportok, akik el is tépik még csecsemő korban. Azonban ezt te ne tedd. Rohadtul fáj, és nagyon vérzik.
2009. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a férfiaknak fáj a legjobban! én a helyedben nem lennék olyan szemét, hogy fájdalmat okozok akárkinek is, maradj örökre f*sz nélkül!!!!
2009. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!