Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk miért nem értik meg,...

A fiúk miért nem értik meg, hogy a lányoknak fontos a szüzességük, és nem dobják csak úgy el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
mert sajna túlsoka kivétel!
2010. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon sok lány van, akik idejekorán elvesztik és úgy jön le, mintha nem nagy dolog lenne. De nagyon sok olyan fiú is van, akinek ez "szent" dolog, próbálj meg ilyennel ismerkedni, ki tudod szűrni őket!

sok sikert hozzá!

2010. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én eddig ahány pasival voltam mindig csak a sz*x meg a sz*x meg a sz*x. 16vagyok
2010. jan. 29. 11:10
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
teljesen át tudom érezni,már csak azért is mert nem lennék 21 évesen szűz,mert a nagy őre várok és számomra nem fontos a sex akárki akármit mond!!21f
2010. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

ha erölteti a sexet nem a te embered!

az igaz sziv képes várni

nálam az elsönél az akkori párom több mint két évet várt rám..

ne add könnyen...

ha nem vár és nem érti meg nem szeret igazán..

Szeretni lehet ...de szerelembe esni nehezebb

2010. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ hány éves vagy. Szerintem első komoly kapcsolatban nyugodtan el lehet veszteni. 20 évesen már vicces ha annyira őrizgeti valaki sztem. A fiúk sem őrizgetik.
2010. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kösziii
2010. jan. 29. 11:18
 8/21 anonim ***** válasza:
eddig nem is tudtam róla,hogy vicces vagyok.
2010. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Szerintem a szüzesség nem nagy dolog! Sőt, inkább szerezz tapasztalatokat, hogy minél előbb megtudd mi a jó neked! De válogasd meg kivel! Aki azt mondja, hogy nem fontos a szex...hát nem tudom...szerintem az élet egyik legfantasztikusabb dolga!! Mámor, Eufória, gyönyörök tárháza, boldogság és ráadásul agyon egészséges! Nem kell olyan nagydobra verni a szüzességet. Egyébként kevés pasi van oda tényleg a szüzekért, mert tapasztalatlanok, azt se tudják mi van! Csak jól hangzik: én még szűz vagyok!- jaj még nem érintette férfi, de izgi!!! :)) Mese habbal!
2010. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó igazat szólt :) Én is ezt tapasztalom.
2010. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!