Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3hetd veszitettem el, az elso...

3hetd veszitettem el, az elso par lokes gumi nelkul volt, utana huztunk ovszert es ugy elvezett el. Ma 3nap kesessel megjott a menstruaciom. Ez azt jelenti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt még nem tanultad biológiából, akkor még nem kellett volna elvesztened.
2013. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes mert ismimbe bele is élveztem és másnap megjött 2 napra rá megjött neki és elment dokihoz h így is kell esemény utáni és kérdezte h időben jött meg ekkor kellett neki nem késett semmi? és mondta h nem és akkor azt mondta h nem kell nincs semmi gond nos neked késett... de erre csak azt tudom mondani aki hülye hülye...halottál olyanról h előváladék? ha nem olvasgass róla... :D
2013. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ismimbe bele is élveztek * és két napra rá megjött neki*
2013. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az előváladéktól is lehetsz terhes

gratulálok,sok eszetek van

2013. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De megjott-.-" tehat ugy tudom nem lehetek terhes ha mar megjott.. Es az elott szuz voltam, es azt is olvastam, hogy szokott kesni miutan elveszitette vk... Meg nem az elelvezes elotti pillanatig, 1percig nem volt gumi.. Ne mondjatok mar h ennyitol az lehdtek?
2013. jún. 12. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:

megint csak biológia:

“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:

-a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

-a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

-hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor


amúgy nekem nem késett a szüzesség elvesztése után

2013. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, lehetsz. Nem hiába ~35 körüli a megszakításos védekezés Pearl-indexe (100 nőből egy év alatt 35 lesz terhes a "kiveszem, mielőtt elmegyek" alkalmazásával).


A 7-es pedig nagyon jól leírta, hogy milyen esetekben léphet fel menstruáció-szerű vérzés terhesség ellenére.


Az első szex SEM hat a hormonháztartásra, nem kavarja azt össze, ez egy óriási tévhit. Max. a nemvédekezés miatti stressztől késhetett.


Persze az, hogy lehetsz terhes, nem jelenti azt, hogy az is vagy.

2013. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
anyukám 9 hónapon keresztül vérzett mikor velem terhes volt :) ne becsüld ennyire alá a tested..
2013. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire agyatlan p.... vagy, mi a rákért nem húzol gumit rendesen, hogy még véletlenül se szaporodj?!

Ha már óvszert használsz, legalább azt a két sor használati útmutatót olvasd el, hogy mikor kell felhúzni!

2013. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!