Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Netfüggő vagyok, szűz, nincsen...

Netfüggő vagyok, szűz, nincsenek céljaim, nincs életkedvem, hetek óta otthon ülök a gép előtt. Min változtassak, hogy legyen nőm? 19f

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kezdj magaddal valamit, hogy legyen életkedved. Egy búvalb.szott embertől nem csoda hogy nem akarnak semmit
2013. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mit jelent az, hogy kezdjek magammal vmit?
2013. jún. 13. 14:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Találj valami drága hobbit, amiért dolgoznod kell pl.
2013. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem én írtam? Ugyanebben a cipőben járok én is...

17L

2013. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne ülj egész nap a gép előtt! Az hogy otthon csücsülsz és várod hogy egy nő bekopogtasson hogy "helló mostantól én vagyok a barátnőd" nemigen célravezető. Egyébként meg egy normálisabb nő pont leszarja hogy szűz vagy-e vagy sem. Nekem a párom esetében még jól is esett hogy én voltam neki az első. Itt a nyár egy csomó mindent csinálhatsz járj a barátaiddal ide-oda koncertekre stb...
2013. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
94%-os, kösz a választ, bár gondolom nőből vagy. Egy nő szüzessége érték a normális pasik körében, de egy szűz pasira úgy tekintenek még a kedvesebb nők is, mint egy kisfiúra.
2013. jún. 13. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal kezdeném, hogy kihúznám a gépet a konnektorból.

Aztán végig gondolnám milyen egyéb lehetőségek vannak a magam szórakoztatására. Hidd el, megfogsz döbbenni, mennyi dolog van a négy falon kívül ami szép és érdekes.

2013. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát én elmondom neked engem nem érdekel szűz e valaki vagy sem. Nem ez formálja a személyiségét semmilyen hatással nincs semmire az ég világon. Hát istenem kicsit tapasztalatlanabb vagy az ágyban majd belejössz. Nem gondolom hogy annak aki tényleg veled akar lenni ez hátráltató tényező lenne...Aki meg csak egy jó dugást akar az menjen szakmabelihez.
2013. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ja és egyébként szerintem félreértettél nekem esett jól hogy a párom még szűz volt és velem vesztette el :)
2013. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

legyen életkedved, beszélgetni kellene, aki igazán meghallgat, ez sokat jelent

a haverokkal el kellene menni ide-oda, majd ott találsz valakit, de ne görcsölj, mert az rossz tanácsadó, csak lazán N

2013. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!