Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz férfitársaim. Mi az oka...

Szűz férfitársaim. Mi az oka annak, hogy nem éreztetek még puncit életetekben?

Figyelt kérdés

Írok magamról is, hisz így hiteles a kérdés.

20 éves vagyok, egyszerűen nem merek kezdeményezni. Ennyi az oka, persze nem azért, mert nem vonzódnék a nőkhöz, annyira kanos vagyok, hogy egy-két napnál tovább nem bírom ki önkielégítés nélkül, pedig próbáltam már.


2013. jún. 14. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Sújos pancseritiszed van,de nem halálos...
2013. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
neked meg nincs helyesírás szótárad :D
2013. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne sajnáltasd magadat, hanem menj ki az utcára, és keress magadnak valakit. attól, hogy itt ülsz a gép előtt, nem is fogsz senkit se találni.. szedd össze magad..
2013. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább azt a kérdést tedd fel, de magadnak, hogy miért is nem mersz. Többre mész vele, mint az itt magukat sajnáltatók válaszaival.
2013. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

az az oka, hogy nem vagy elég jóképű, vagy rosszfiú. hidd el a nőknek ez a kettő kell.


ha jóképű lennél már felszedtek volna!

2013. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem volt szerencsém ilyen téren,szimplán ennyi.

22/F

2013. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én is elcsesztem pár jó alkalmat, szar ügy, de összehozom előbb-utóbb!

f19

2013. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert nem nézek ki jól.


29F

2013. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik válaszolóval. VAgy nem vagy jóképű vagy nem vagy rossz fiú a kettő közül valamelyik, vagy akár mindkettő. Ez van nálam is, alacsony vagyok nagoyn és kisfiús, ráadásul jó fiú is, hiába is próbáltam már rosszank mutatni magama csajok ösztönösen megérzik, hogy valójában jó vagyok és porig aláztak. Sajnos én már nem hiszem, hogy lenne olyan lány, akinek így lennék jó, ahogy vagyok, ezért is tervezem a prostizást.
2013. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noydra ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a rosszfiú jófiú dolgot... -.-

Még egyikőtök sem tudta megmondani, hogy mitől lesz valaki az egyik, vagy a másik... Semmi logika nincs benne.

2013. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!