Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúk véleménye érdekelne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk véleménye érdekelne! Mitgondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép 17 éves csaj a sulinkban értem ez alatt ( baba arc, 170 cm , 55 kg igazi modell alkat ,kicsi a melle de jól áll neki és nagyon csinos de nem csontváz ) nagyon jó rucikban jár, néha csajos ruhákat hord néha sportosat, okos éltanuló és sportol is. És minden fiú megnézi az utcán én is ilyen akarok lenni . Fiúk nektek bejön egy ilyen csaj ??? komolyan úgyérzem hogy rajongok érte , ez már betegees 16/L
2011. szept. 7. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy csaj vagyok, de csak azt tudom neked mondani, hogy:

"Attól, hogy fényes az alma, még lehet kukacos."

2011. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét.
2011. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

bejönnek, meg másmilyenek is, sok minden lehet szép egy lányon.

a szép dolgokat nem bűn megnézni. én is megnézek egy jól öltözött palit, megnézem hogy milyen ruha van rajta. megnézi az ember a konkurenciát.

2011. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
persze, bejönnek az ilye "modell" lányok, de nem feltétlenül... nekem pölö nem modell a barátnőm és mégis tetszetős, pedig itt-ott több van rajta, mint kellene
2011. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Minden nap nyomon követem hogy mibe van azért járok egy kört a suliban hogy megnézzem mit választott aznap mit vesz fel és nagyon aranyos lány tudom kicsit nagy szájú meg barátkozós.
2011. szept. 8. 19:05
 6/15 DakotaDamon ***** válasza:
Hol laksz amúgy? Gimibe jársz?
2011. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, ha valaki egyszerre csinos és még okos is, de ez még nem jelenti azt, hogy feltétlenül bejön.
2011. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó amit írtál bárcsak ilyen lenne minden lány :)

am az öltözködés látszon h ad magára a modell alkat nem biztos h mindenkinél megvan de mindenkinek mások az értékei

a belső is fontos hiába szép valaki ahogy írták lehet jól mutat de mi van ha belül kukacos?

Annyi h a saját életed éld ne próbálj mást lemásolni mert az mindig rosszul sül el.

persze amiket leírtál az csak ilyen felszínes dolog

amiket te is ugyan úgy megcsinálhatsz, de ha ismered is ne próbálj teljesen azzá a lánnyá válni, legyél te is egy egyéniség ne legyél egy divatmajom :D a fiúk azt értékelik ha egy lány más mint a többi, de szerintem ez a lányoknál is úgy van :)

2011. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 DakotaDamon ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nagyszájú? :) Hogyan viselkedik?
2011. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Budapesten élek és 2-os vagyok ő meg 3-os gimiben :) hát azt értem ez alatt hogy, simán odamegy a fiúkhoz és próbál nyitni mindneki feléé :) megkérdezi hogy mizu?? meg ilyesmi és mindig mosolyog, de van amikor kis gonosz a barátnőivez együtt tudjátok az ilyen atomgyökerekkel ő sem pacsizik ahogy senki .
2011. szept. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!