Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális ha valaki sajnálja...

Az normális ha valaki sajnálja a prostit dugás közben és dugás után bűntudata van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 23:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld, az a dolga! :)
2013. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Zakathol ***** válasza:
100%
Én téged sajnállak, hogy pénzért sajnálatot vettél.
2013. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy rólam van szó de mindegy.
2013. jún. 15. 23:59
 4/25 Zakathol ***** válasza:
100%
Tudom. Itt mindenki a haverja nagyanyjának a keresztlányának a testvéréről ír.
2013. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
elég furcsa
2013. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Épp lehet normális is. Ha kívülállóként belegondolsz, nem olyan jó neki: nem válogathat, dugnia kell azzal is, akivel undorodik és végső soron lefokozza, árucikké teszi saját magát. Emberileg nem egyszerű dolog ez, de legalább megfizetik.

Csak aki így gondolkodik, annak nem érdemes prostihoz járnia. A prostizás arról szól, hogy szolgáltatást veszel igénybe azért, hogy jól érezd magadat. Persze közben jó, ha emberszámba veszed a nőt, de alapvetően az a lényeg, hogy neked jó legyen, a te igényeidet maximálisan kielégítse a prosti.

Csúnyán hangzik, de ez a valóság. Ő - mondjuk így - arra szerződött veled, hogy egy adott összegért mindent megtesz, amit kérsz és ami ebbe belefér. Az, hogy ezt hogyan oldja meg, az ő baja, neked nem kell vele foglalkoznod. Csak el kell hinned, hogy neki is jó volt, tényleg élvezettel csinálta és mondjuk el is ment. Valójában persze ez nem így van, de te az illúziót fizeted meg. Ha nekiállsz moralizálni, azon gondolkodni, hogy ez vajon neki is jó-e, akkor hagyni kell az egészet a p*csába. Akkor soha nem fogod magadat jól érezni, csak a pénzt hajítod ki az ablakon. Márpedig ha prostira költesz, az a minimum, hogy legalább te jól érezd magadat.

2013. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én vagyok a prosti.
2013. jún. 16. 00:02
 8/25 anonim ***** válasza:
ha sajnálod akk ne menny hozzá.
2013. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Akkor játszd meg, hogy jobban élvezed.


Az emberi, hogy sajnál, és bűntudata van, de az ilyenekből nem fogsz megélni.

2013. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
O dontott ugy, hogy ilyen "szakmat" valaszt. Sajnalhatod, de eleg furcsa lenne, megiscsak fizetsz neki.
2013. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!