Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek, ha egy 22 éves...

Szerintetek, ha egy 22 éves lány szűz még, nem "gáz"?

Figyelt kérdés
Zárkózottabb, visszahúzódó típus. Egyébként vékonyabb testalkatú, alacsony lány. Bizonytalan és félénk.
2013. jún. 16. 14:23
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2013. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább #4 hozzászóló hozzáállása a gáz. Hogy lenne már könnyebb felszedni? Félénk, bizonytalan, egy igazi kihívás megtörni. Hónapok, évek, míg teljesen a bizalmába enged férkőzni.
2013. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Egyébként: Lehetett volna neki már barátja, de mindig azt hiszi, hogy kihasználnák és hát ezért nem engedett még senkinek sem.
2013. jún. 16. 14:32
 14/27 anonim ***** válasza:
Lehagytam, hogy pont ezért izgató. #12 voltam
2013. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
4. vagyok ismét.Miért lenne?Látszik nem ismersz ilyet.Kb pár szép mondat,jól előadva,és már meg is van az alap bizalom,amit erősíteni kell kicsit,és már nem is félénk annyira.Na persze rosszul teszem,ha azt feltételezem,hogy itt a többség csajozott már életében sikeresen...Volt egy kérdés az egyik nap,amiben kérdezték,hogy ki szűz,és 10ből 9 pasi az volt.
2013. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Csak ilyet ismerek és csak ilyen lánnyal kezdek. #12 voltam
2013. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

67%os egy hülye. Szerinte aki lelki gondokkal küzd az gáz, miközben nem létezik olyan ember aki ne küzdene ilyenekkel. Nagyon sok olyan lány van, aki az otthoni vag az iskolai légkör miatt nem talál magának párt. Vagy éppen azért mert az igazira vár. ezernyi ok lehet.

mindenhová azt írja, hogy aki szűz 20 felett az defektes.. :D (mert ugye találkozott az összes szűz lánnyal a világon)


kérdező... ha valaki ilyen miatt gáznak talál az jobb is ha megy, mert az az igazán defektes "férfi".

2013. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

17es,ha nem is az összeset,de elég sokat ismerek,és általánosságban az embereket.Aki ilyen nőkre hajt,azzal valami nincs rendben.Ráadásul elég nagy hülyeség,hogy az emberek többségének lelki gondjai vannak...Max a környezetedben...

Felőlem gondolsz amit akarsz,de én rengeteg emberrel beszélgettem már élőben is,meg itt is.És elöbb útóbb az ilyen szűz csajokon meglátszik,hogy miért is szüzek még.A "gáz"ság pedig annyi,hogy általában idealizálják ezt az állapotot,és úgy tesznek,mint ha döntés lett volna...

2013. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
'1.' válaszolónak a kérdésére: Remélem megérted, ha a válaszom nem. Nem küldök ismeretlen személyeknek képeket egy másik emberről.:)
2013. jún. 16. 14:45
 20/27 anonim ***** válasza:
Ja,és még valami,amit egy pár kérdéssel aréb levőnek is:Nem mindegy mi mit gondolunk erről?Annak a véleménye számít,aki épp veled van.Őt kérdezd ha van,vagy majd amikor lesz.
2013. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!