Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek, ha egy 22 éves...

Szerintetek, ha egy 22 éves lány szűz még, nem "gáz"?

Figyelt kérdés
Zárkózottabb, visszahúzódó típus. Egyébként vékonyabb testalkatú, alacsony lány. Bizonytalan és félénk.
2013. jún. 16. 14:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#7/19-es válaszolónak: Miből gondoltad, hogy magamról írtam?:)
2013. jún. 16. 14:49
 22/27 anonim ***** válasza:

19es is én vagyok.

Azért,mert a "haverom" vagy "ismerősöm" vagy "valaki" itt általában azt jelenti,hogy én.

2013. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

egyem a szívét :D <3

nem lenne baj sztem olyanoknak akiket ő keres

2013. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy felmerült benned, hogy ez gáz!
2013. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

67% nézd.. én is szűz vagyok 20 éves. tegnap válaszoltam is neked egy másik kérdésnél és nem írtál vissza mind1.

én úgy gondolom, hogy az hogy defektes e az ember nem attól függ hogy szűz e vagy sem! és képzeld el, hogy nem létezik olyan ember, akit ne ért volna valami lelkileg ! biztos vagyok benne hogy téged is ért. attól hogy nem siránkoznak az emberek, még a magánéletükben jelen van. ha szerinted ez gáz hát sajnállak :/ senki sem tökéletes, remélem tudod.


amíg nem jártál más cipőjében(ráadásul még csak nem is ismered), nincs jogod defektesnek nevezni bárkit is, mert ezzel magadat minősíted (közben meg észre se veszed). nem is tudod, hogy mennyi szűz nő van körülötted, akik normálisak, csak nem tudod, hogy azok,mert nem kürtölik szét! és még mennyi van aki letagadja az olyanok miatt mint te...

és amúgy meg menj el statisztának, ha ennyire jól megy az általánosítás!

2013. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, de még kérdeznék egyet!

67%os! sorolj már fel pár dolgot, hogy szerinted mik azok az elviselhetetlen defektek, amik olyan elviselhetetlenek számodra?

(tényleg kíváncsi vagyok)

2013. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy defektes, ami a kérdés alapján eléggé valószínűtlen, akkor nem gáz.
2013. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!