Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Maslow azért csinálta azt a...

Maslow azért csinálta azt a hírhedt "Maslow-piramist", hogy a szűz srácokat szivassa GYK-n 50 évvel később?

Figyelt kérdés
Kajak mindenki ezt a baromságot linkelgeti, és ezzel magyarázza, hogy nem boldog az életben, szerintem Maslow miatt van ennyi szűz srác... nem értem miért a magas igényű lányokat kell hibáztatni :D. Vélemények?

2013. jún. 16. 17:44
 1/7 Zakathol ***** válasza:
100%
Nem különösebben értem, hogy végülis most konkrétan mi a bajod?
2013. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden azt hibáztat akit akar.Az más más kèrdés,hogy esetleg jogtalanul.

Szerény véleményem szerint nincs magasan az igény,csak tudni kell kiknél érdemes próbálkozni.

Én azért vagyok szűz mert válogatok.rengeteg csajt megdughattam volna,de mind ilyen modern kori csaj,nekem meg ilyen nem kell

2013. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresse fel orvosát vagy gyógyszerészét.
2013. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
látom elvagy :)
2013. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akarsz róla beszélni?
2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a maslow piramis működik, tény. csak azt nem tudom, hogy jönnek ide a magas igényű lányok?
2013. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy függ össze ez a szüzességgel. Alapelem a szex, még azt se lehet belemagyarázni, hogy más odlgok miatt nincs (a piramis szerint)
2013. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!