Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom megujjazott, elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megujjazott, elég erősen csinálta és elkezdtem vérezni. Most meg iszonyatosan görcsöl a hasam. Lehet összefüggés a 2között? Származhat ebből valami baj? Ja és szűz vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 22:27
 1/10 anonim válasza:
17%
Szerintem sziplán gyökér vagy!
2010. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Menstruáció idejében vagy? Akkor könnyen lehet, hogy a szex kiváltotta a menstruációt, ami amúgyis esedékes, ez előfordul. Amennyiben nem vagy menstruáció időben, akkor átszakadhatott a szűzhártyád. Máskor szólj rá, hogy ne ilyen erősen, most komolyan egy szűz lány érzékenyebb, mint egy nem szűz. Isten ments, hogy felsértsen belülről. Amennyiben persze nem vagy menstruáció idejében, akkor a görcsöd mástól van...egy tippem van még, de előtte megvárom a válaszod.
2010. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A menstruációm dec. 20.-án kezdődött szóval még nincs itt az ideje!Várom válaszod:)
2010. jan. 9. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha koszos volt a keze akkor lehet összefüggés a görcsöléssel.
2010. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előtte tusolt szóval kizárt...van még ötlet?egyébként eddig nagyon köszi a válaszaidat:)
2010. jan. 9. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a koszos kéz, mert annak később jönne ki a hatása. Azt megkérdezhetem volt orgazmusod? Amennyiben volt, az kiválthatott esetlegesen egy spontán peteérést. Nagyon ritka, de fiatal szervezetnél előfordulhat. Főleg ahogyan írtad, hogy a ciklusod melyik részében vagy. Amennyiben nem volt orgazmusod, akkor is írj ide, és akkor majd kiokoskodom mi lehet a baj :)
2010. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt orgazmusom.
2010. jan. 9. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:
A görcsölésed lehet ettől teljesen független is. Lehet hogy csak szimplán elkaptál egy kis fertőzést (nem tőle), de mondjuk suliban a wc-ben vagy bármi.
2010. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem volt orgazmusod, akkor én is arra tippelek, hogy vagy tényleg maga az ujjazás váltotta ki, vagy simán csak elkaptál valamit. Bár nem sok fiatalkori nemi betegség van, amit csak úgy elkapsz és görcs a tünete. Biztos vagy benne, hogy a méh vagy a petefészek/petevezető környéke görcsöl? Könnyen lehet, hogy sima hasfájás, hasmenésed lesz, székrekedés, szélgörcsöd van. Ez azért nem ritka dolog és sokkal valószínűbb, mint egy nemi betegség.
2010. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "levegős lettél" és ezért görcsölsz
2010. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!